logo Gesto Communications s.r.o.

DECT telefon FRITZ!Fon M2 nabízí lepší služby malým firmám i domácnostem

Společnost AVM představuje novou verzi FRITZ!Fon M2, která nabízí vylepšení především v oblasti kvality přenášeného hlasu včetně podpory HD telefonie. Díky funkci DECT Eco mode vydrží telefon v pohotovostním režimu až 240 hodin, tedy 10 dní. Celková délka hovorů na jedno nabití je až 15 hodin.

Společnost AVM je známá především díky svým zařízením řady AVM Fritz! Box, které v sobě kombinují vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci lokální počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN doplněné o řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

Pro výše zmíněnou hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce tak patří také on-line příjem e-mailů, přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

Díky širokému spektru integrovaných funkcí nabízí koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům kompletní řešení jejich potřeb pro broadband přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - AVM - DECT - podcast - telefon - telefonie - WLAN

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 18. ledna 2013 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.