logo Gesto Communications s.r.o.

Firewall Barracuda v cloudu

Barracuda Networks představuje nový produkt Barracuda Firewall, který je založen na cloudových technologiích a může uspokojit potřeby velmi širokého spektra uživatelů z řad menších a střeních firem či organizací.

Nový Barracuda Firewall využívá naplno přednosti cloudové architektury a ve spojení s Barracuda Web Security Service zákazníkům nabízí efektivní a účinnou ochranu serverů a sítí až na úroveň aplikační vrstvy včetně obrany proti DoS a DDoS útokům. Mezi další přednosti Barracuda Firewall patří snadná použitelnost bez nutnosti složitého konfigurování a centralizovaný management. Řešení se dokáže snadno přizpůsobit potřebám různých uživatelů a z dlouhodobého hlediska tak poskytuje vysokou flexibilitu a ochranu investic.

Produkty Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku v oblasti informační bezpečnosti a pokrývají širokou paletu potřeb pro různé typy uživatelů. Společnost pružně reaguje na nejnovější trendy z oblasti IT, mezi něž v posledních letech paří především virtualizace a cloudová řešení.

Zákazníci tak mají k dispozici rovněž řešení Barracuda Networks ve formě virtual appliance přizpůsobená pro nasazení v rámci softwarových a hybridních platforem typu virtual server a SaaS. V únoru tohoto roku navíc společnost Barracuda Networks uvedla službu s názvem Copy, která využívá stále populárnější technologii cloudového ukládání dat.

Barracuda Firewall je k dispozici ve čtyř různých modelech, které se liší svou kapacitou z hlediska propustnosti a počtu sessions.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - cloud - DoS - Firewall - SaaS - server

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 27. března 2013 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.