logo Gesto Communications s.r.o.

Interaktivní videokomunikace Polycom RealPresence CloudAXIS Suite

Polycom RealPresence CloudAXIS Suite přináší nové možnosti vizuální komunikace s podporou sociálních sítí. Jde o softwarovou nadstavbou platformy Polycom RealPresence pro vizuální komunikaci a vzdálenou spolupráci v rámci rozsáhlých multiplatformních sítí.

Polycom RealPresence CloudAXIS Suite přináší uživatelům univerzální možnost navázat spolehlivou a zabezpečenou interaktivní videokomunikaci v nejvyšší kvalitě. Do prostředí korporátní sítě v rámci B2B nebo B2C komunikace se lze jednoduše připojit prakticky z jakéhokoliv koncového zařízení typu smartphone, tablet, laptop nebo PC které je vybavené browserem a webkamerou.

Kromě interoperability je důležitým aspektem všech řešení pro sjednocenou komunikaci jejich snadná použitelnost. Aby se vzdálený uživatel mohl připojit v rámci Polycom RealPresence CloudAXIS Suite, stačí mu pouze zaslat příslušnou URL adresu mailem nebo jako pozvánku v kalendáři.

Zároveň se jedná o první řešení tohoto druhu, které kromě využití standardních e-mailových adres umožňuje přebírat kontakty rovněž z oblíbených sociálních aplikací typu Skype, Facebook nebo Google Talk.

V současné době je možné Polycom RealPresence CloudAXIS Suite používat na zařízeních vybavených OS Windows, přičemž v brzké době bude podporován také MacOS. Řešení je kromě toho kompatibilní i s aplikací Polycom RealPresence Mobile 2.3 pro tablety a smartphony se systémem iOS a Android.

V České republice je certifikovaný Polycom Gold Partner společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Android - B2B - B2C - cloud - Facebook - Google - Polycom - RealPresence - Skype - SmartPhone - tablet - videokomunikace

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 7. května 2013 - úterý

Další články od Gesto Communications s.r.o.