logo Gesto Communications s.r.o.

Nejnovější broadband technologie AVM pro rychlý internet

AVM představí na CeBIT 2013 novinky, které se chystá prezentovat v nejnovějších modelech zařízení AVM Fritz!. Jde o implementaci DSL technologií "vectoring" a "bonding", díky nimž je možné realizovat DSL přípojky o rychlostech přes 200 Mbit/s.

Současně bude na CeBIT 2013 předvedena i nejnovější technologie pro bezdrátové sítě dle připravovaného standardu WLAN 802.11ac, díky které lze realizovat připojení o rychlosti až 1300 Mbit/s. Toto další navýšení přenosových rychlostí ocení především ti uživatelé produktů AVM, kteří prostřednictvím Internetu nebo lokální sítě využívají různé multimediální služby ve vysoké HD kvalitě.

Populární zařízení řady AVM Fritz! Box v sobě kombinují vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci lokální počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátově doplněné o řešení pro vysoce kvalitní VoIP s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

Jednou z příčin jejich úspěchu je skutečnost, že společnost AVM disponuje vlastním plnohodnotným vývojem a může tak u svých produktů pružně reagovat na nejnovější pokrok v oblasti technologií pro vysokorychlostní Internet. Koncem minulého roku tak společnost AVM představila nový model AVM Fritz! Box 3370 s podporou VDSL a bezdrátových sítí dle standardu WLAN N s maximální rychlostí přenosu dat až 450 Mbit/s.

Koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům nabízí kompletní spektrum služeb pro vysokorychlostní přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - AVM - broadband - CeBIT - DECT - DSL - telefonie - televize - VDSL - VoIP - WLAN

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 19. února 2013 - úterý

Další články od Gesto Communications s.r.o.