logo Gesto Communications s.r.o.

Nová koncová zařízení AVM Fritz! Box pro rychlejší internet

Nové modely koncových zařízení AVM Fritz! Box, které nabízí možnost využívat nejmodernější technologie pro vysokorychlostní internet, představila společnost AVM na výstavě CeBIT 2013.

Uživatelům se tak otevírají další možnosti, jak využívat naplno kapacitu svého internetového připojení pro multimediální služby ve vysoké HD kvalitě. AVM GmbH již řadu let zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti nebo menší firmy.

Vlajkovou lodí AVM se stává model FRITZ!Box 7490, který podporuje nejrychlejší varianty VDSL založené na technologiích vectoring a bonding, díky nimž je možné realizovat DSL přípojky o rychlostech až 240 Mbit/s.

Pro realizaci lokální bezdrátové sítě slouží nejnovější Wi-Fi standardy WLAN 802.11ac umožňující přenosové rychlosti až 1300 Mbit/s. K výbavě dále patří čtyři gigabit Ethernet porty a rozhraní USB 3.0.

Pro komfortní využití funkčních možností zařízení AVM Fritz! Box je k dispozici software MyFRITZ!App založený na nejnovější verzi FRITZ!OS 5.50. To zahrnuje rovněž sadu funkcí Smart Home, díky které je například možné snadno integrovat do domácí sítě chytré telefony a tablety s OS Android.

Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Android - AVM - CeBIT - Ethernet - broadband - tablet - telefonie - televize - VDSL - WiFi - WLAN

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 12. dubna 2013 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.