logo Gesto Communications s.r.o.

Ocenění IT produkt 2010 pro Barracuda NG Firewall F300

Barracuda NG Firewall F300 vstupuje do elitního klubu nejlepších produktů z oblasti IT dostupných na tuzemském trhu a získává od Computerworldu prestižní ocenění IT produkt 2010.

Produkty společnosti Barracuda Networks získaly v zahraničí celou řadu významných ocenění a jejich vysokou kvalitu, funkční vlastnosti a užitnou hodnotu oceňují rovněž odborné magazíny v České republice. Na jaře letošního roku byl v rámci již čtvrtého ročníku soutěže o IT produkt 2010 pořádané magazínem Computerworld vybrán mezi finalisty produkt Barracuda Web Application Firewall. Nyní stejné ocenění získává i další produkt společnosti Barracuda Networks, kterým je Barracuda NG Firewall F300.

Není jistě náhodou, že oba produkty spadají do sféry bezpečnosti sítí a webových serverů, která sahá až na úroveň sedmé vrstvy, neboť velká většin současných bezpečnostních slabin na Internetu se nachází právě na aplikační úrovni.

Barracuda NG Firewall uživatelům nabízí velmi pokročilé řešení pro jejich informační bezpečnost, do něhož spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci jediné centrálně spravované platformy, která může pokrývat i celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Produkty řady Barracuda NG Firewall jsou dostupné v sedmi různých modelech pokrývajících svou kapacitou a funkčními možnostmi potřeby malých, středních i velkých organizací. Propustnost firewallu se u jednotlivých modelů pohybuje v rozmezí od 136 Mbps do 10 Gbps a propustnost VLAN konektivity od 80 do 678 Mbps.

Distributorem pro ČR a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - bezpečnost - F300 - Firewall - ocenění

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 18. června 2010 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.