Konsolidované čisté tržby dosáhly za druhé čtvrtletí výše $271.6 milionů a za prvních šest měsíců tohoto roku dosáhl celkový objem tržeb $530.5 milionů, což je téměř o čtvrtinu více, než ve stejném období loňského roku.
Z hlediska produktů připadalo ve druhém čtvrtletí 52 % tržeb na řešení pro videokomunikaci, 10 % na síťové systémy a 38 % na produkty pro hlasovou komunikaci. Právě prvně zmíněný prodej videokomunikačních řešení zaznamenal rychlý nárůst, což je dáno nejenom rostoucí poptávkou po tomto typu zařízení, ale také významnými inovacemi v produktovém portfoliu, které Polycom uskutečnil během posledního roku.
Konkrétně jde o novou řadu videokonferenčních systémů řady Polycom HDX, která posunula hranici kvality obrazu a zvuku na novou úroveň, jež může vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Sada UltimateHD technologií Polycomu uživatelům přináší rozlišení obrazu až na úrovni HD 720p 1280x720 spolu se špičkovou kvalitou zvuku založenou na technologiích Polycom Siren22 (22kHz) StereoSurround.
Inovativní produkty stojící na špici technologického vývoje tak spolu s rostoucí poptávkou ze strany zákazníků a trvalým růstem tržeb upevňují vedoucí postavení Polycomu mezi výrobci řešení pro hlasovou a video komunikaci.
Distributorem video a audiokonferenčních zařízení a technologií značky Polycom je v České republice společnost Gesto Communications.
Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 30. července 2008 - středa
Barracuda přichází s řešením SSL VPN
Barracuda uvádí Backup Solution
Polycom opět posouvá hranice High Definition komunikace
Pro řešení Barracuda Networks se rozhoduje stále více uživatelů
Barracuda Spam Firewall opět zlepšuje ochranu uživatelů
Barracuda Message Archiver získává LinuxWorld Product Excellence Award
Barracuda Spam Firewall vítězí v hodnocení magazínu Windows IT Pro
Polycom má za sebou další úspěšný půlrok
Videokonference Polycom splňují i nejnáročnější kritéria
Barracuda Message Archiver si s Microsoft Outlook rozumí
Barracuda Web Filter rozšiřuje podporu pro Novell eDirectory
Barracuda Spam Firewall uspokojí i nejnáročnější uživatele
Nové modely Barracuda Message Archiver
Barracuda opět vítězí v hodnocení SC Magazine
Nové modely VoIP telefonů Polycom
Barracuda Networks uvádí Barracuda Web Site Firewall
Ocenění pro Polycom SoundPoint IP 550 Desktop Phone
Polycom ve znamení trvalého růstu
SafeNet rozšiřuje nabídku bezpečnostních řešení
Barracuda je stále atraktivnější úlovek
Na trh přichází Barracuda Application Gateway NC 500 AG
Barracuda posiluje důvěru v e-komerci
Polycom dále vylepšuje konferenční telefony SoundStation a VoiceStation
Barracuda IM Firewall s novými funkcemi
Barracuda získává další ocenění od IT profesionálů
Barracuda Networks mezi finalisty SC Magazine Excellence Award