logo GFI Software

GFI Software získává ve strategické akvizici produkty Kerio Technologies

Společnost GFI Software získala formou akvizice Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud, produkty společnosti Kerio Technologies.

"Kerio je pro nás strategická akvizice - z hlediska směřování GFI Software k poskytování jednoduchých a přitom výkonných komunikačních a bezpečnostních řešeních SMB firmám. Jsme nadšeni ze širokého spektra řešení a výhod, které nyní budou mít k dispozici partneři GFI a Kerio. Nynější akvizice je první z mnoha, další budou následovat," říká Scott Brighton, výkonný ředitel GFI Software.

"Více než 20 let se Kerio věnovalo vývoji skvělých řešení pro malé s střední podniky. Jako součást GFI Software budeme moci svým zákazníkům poskytnout celou řadu výhod vyplývajících ze širšího portfolia a přístupu k více zdrojům," doplňuje Mirek Křen, výkonný ředitel v Kerio Technologies.

Kerio Technologies - původem česká firma s aktuálním sídlem v San Jose nabízí unified communications a bezpečnostní řešení malým a středně velkým firmám (SMB). Produkty Kerio Technologie jsou dostupné prostřednictví sítě partnerů ve více než 100 zemích světa.

Článek GFI Software ze dne 24. ledna 2017 - úterý

Další články GFI Software

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux