logo GFI Software

Centralizovaná archivace elektronické pošty Démos trade

Společnost Démos trade - mezinárodní obchodní firma zabývající se prodejem materiálů pro výrobu a kompletaci nábytku, využívá GFI Archiver k efektivnějšímu archivování elektronické pošty.

Vzhledem ke svému rozšíření ve střední Evropě provozuje 350 uživatelů společnosti Démos trade poměrně intenzivní e-mailovou komunikaci. Každý měsíc vznikne na 40 GB nových e-mailů, které je třeba uložit. Jedním z klíčových motivů pořízení specializovaného archivačního řešení bylo, aby uživatelé přestali neustále řešit velikost své schránky a PST souborů a mohli bez obav smazat cokoliv s vědomím, že mohou vše najít později. Důležitým faktorem volby GFI Archiver bylo velmi dobré propojení s klientským systémem Microsoft Outlook.

Systém funguje naprosto automaticky a v současnosti spravuje na 1,5 TB dat v cca 10 milionech archivovaných e-mailů. Eliminuje následky případné ztráty důležitých dat a také jejich nechtěné či úmyslné změny. Kromě nastavení archivace a vytvoření několika globálních pravidel pro archivované e-maily nevyžaduje ze strany administrátorů žádné zásahy.

"Z pohledu IT administrace došlo ke značnému zjednodušení naší práce a díky GFI Archiver máme nyní kontrolu nad správou podnikové elektronické pošty. Uživatelé získali intuitivní nástroj pro vyhledávání starší pošty, který jim umožňuje nalézt požadovaný e-mail mnohem rychleji. A zároveň management společnost se nemusí obávat o ztrátu e-mailů důležitých pro fungování firmy," říká Marek Malohlava, ICT Specialista ve společnosti Démos trade.

GFI Archiver je řešení pro centralizovanou archivaci souborů a e-mailů pro malé a středně velké podniky (SMB). V nejnovější verzi 12 přináší podporu pro nejnovější platformy společnosti Microsoft včetně Exchange 2016, Outlook 2016 a Windows 10 a vylepšenou vyhledávací funkcionalitu umožňující dosáhnout rychlejších výsledků jak uživatelům, tak administrátorům.

Řešení GFI Archiver ulehčuje správu e-mailového archivu, poskytuje možnost rychlého a komfortního vyhledávání starší pošty ve známém prostředí Microsoft Outlook a snižuje náklady na úložné kapacity.

Článek GFI Software ze dne 25. května 2016 - středa

Další články GFI Software

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou