logo GFI Software

Odstraňte zranitelnost sítě dřív, než přijde útok

GFI Software představuje GFI LanGuard 12 - nejnovější verzi řešení detekce síťové zranitelnosti a softwarových aktualizací pro monitoring a správu velkých IT prostředí.

"GFI LanGuard 12 vylepšuje a zjednodušuje automatizovanou ochranu IT infrastruktury a patch management v organizacích jakékoliv velikosti a s jakýmikoliv požadavky typu compliance. Je klíčovým bezpečnostním nástrojem zejména dnes, kdy dochází ke zvyšování počtu zranitelností a narůstají rizika v důsledku stále intenzivnějšího využívání nezabezpečených mobilních zařízení v podnikových sítích," říká Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku.

GFI LanGuard verze 12 přináší možnost centralizovaného monitorování a reportování prostřednictvím nové, webové konzole přístupné přes zabezpečené protokoly z jakékoliv lokality a zařízení prostřednictvím všech hlavních prohlížečů. Uživatelé s rozsáhlými sítěmi tak ocení vyšší škálovatelnost, která byla úspěšně testována v IT prostředích s více než 60000 pracovními stanicemi, přenosnými počítači a servery.

GFI LanGuard nyní může monitorovat a spravovat velká IT prostředí více administrátorů z různých lokalit, což dává jistotu, že jejich infrastruktura bude vždy aktualizovaná a dostatečně chráněná.

Nové rozhraní poskytuje kompletní přehled o celé síti a okamžitém stavu softwarových aktualizací a detekovaných zranitelností v prostředí až tisíců počítačů a mobilních zařízení.

Hlavní vylepšení GFI LanGuard 12:

Článek GFI Software ze dne 11. května 2016 - středa

Další články GFI Software

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux