logo GFI Software

Integrovaná ochrana podnikových sítí s antivirem Kaspersky

GFI Software představuje GFI OneGuard Beta - beta verzi platformy umožňující IT administrátorům centralizovat, zefektivňovat a automatizovat procesy řízení bezpečnosti a zdrojů v podnikových sítích.

Po loňském představení beta verze řešení GFI OneConnect určeného k zajištění bezpečnosti a kontinuity podnikové elektronické pošty reprezentuje GFI OneGuard další integrované řešení s možností instalace jak on-premise tak v cloudu s podporou až 10000 zařízení v rámci jednoho nasazení.

"Podobně jako GFI OneConnect tak i GFI OneGuard je dalším krokem k zefektivnění a ulehčení složité práce IT administrátorů, kteří se dnes musejí vyrovnávat se stále komplikovanějšími hrozbami. Díky vestavěné centralizaci a automatizaci budou moci spolehlivěji ochránit podnikovou IT infrastrukturu, rychleji reportovat zprávy o stavu sítě a eliminovat stresové situace," říká Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České a Slovenské republice.

Verze GFI OneGuard Beta je dostupná již nyní, finální verze řešení přijde na trh v průběhu letošního roku včetně produktových detailů a ceníku. Do budoucna je v plánu také rozšíření platformy GFI OneGuard o další služby včetně například ochrany koncových (USB) zařízení, webového monitoringu, hodnocení zranitelnosti atd.

GFI OneGuard automatizuje náročné úkoly, jako je audit sítě, záplatování, aktualizace, reportování a vyhledávání virů - to vše z jedné konzole.

V současné době nový produkt nabízí následující služby:

Článek GFI Software ze dne 23. ledna 2017 - pondělí

Další články GFI Software

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux