logo GFI Software

Nejlepší partneři GFI Software v ČR za rok 2016

Společnost GFI Software v ČR ocenila na svém každoročním setkání nejlepší české partnery za rok 2016. Mezi nejlepšími prodejci řešení bezpečnosti v podnikových sítích jsou Amenit s.r.o., DAQUAS spol. s r.o. a exTerra Services s.r.o.

"V první řadě bych chtěl poděkovat všem našim partnerům za další úspěšný, růstový rok 2016 a pogratulovat těm oceněným. Na letošní rok se mohou naši partneři i zákazníci opravdu těšit, a to jak z důvodu očekávaného představení ostrých verzí nových integrovaných produktů, tak také z důvodu rozšiřování našeho portfolia v souvislosti s akvizičními aktivitami GFI Software, které se dotknou i českého trhu," říká Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software na českém a slovenském trhu.

Během setkání partneři GFI potvrdili, že největší bezpečnostní výzvu představuje pro SMB společnosti v současné době mobilita a sociální sítě, nejvíce se obávají neopatrnosti uživatelů a ransomwarových útoků.

Nejlepší prodejci roku 2016:

Zajímavá zjištění přinesl také průzkum mezi prodejci GFI, který se zaměřil na aktuální situaci v oblasti IT bezpečnosti v malých a středně velkých společnostech (SMB).

Výsledky průzkumu:

Článek GFI Software ze dne 3. února 2017 - pátek

Další články GFI Software

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů