logo Google Czech Republic, s.r.o.

Podpořte českého vítěze celosvětové soutěže globální fotbalové podoby loga Google Doodle

Díky společnosti Google mají i Češi svého reprezentanta na probíhajícím světovém šampionátu ve fotbale. A ten má dokonce velkou šanci na úspěch v celosvětové konkurenci. Sedmnáctiletý Lukáš Dostálek z Jablonce totiž se svým návrhem soutěží o globální fotbalovou podobu loga Google, tzv. Doodle.

Minulý týden byl na českém Google představen národní vítěz soutěže Barevný svět Google s titulem "Miluji fotbal", kterým se stal sedmnáctiletý Lukáš Dostálek z Jablonce nad Nisou. Jeho vítězný fotbalový Doodle se na domovské stránce českého Googlu objevil v pondělí 14.6. 2010 na 24 hodin a postoupil do celosvětového finále společně s Doodly z dalších 16 zemí. Lidé z celého světa teď mohou hlasovat a vybrat nejlepší fotbalové logo Googlu.

Soutěž Barevný svět Google s titulem "Miluji fotbal" měla po celém světě obrovský úspěch. Od dubna se jí zúčastnilo více než 35 tisíc dětí v 17 zemích světa. Jednotlivé národní šampiony nyní čeká finálové kolo. Fotbalový Doodle Lukáše Dostálka se v případě výhry může zobrazit 11.7. 2010 po dobu 24 hodin na domovských stránkách Google všech zemí, které se soutěže zúčastnily.  Hlasování začíná 21.6. 2010 a potrvá do 28.6. 2010. Globální vítěz vyhraje rodinnou dovolenou v Jihoafrické republice a druhý nejlepší finalista získá 2 VIP vstupenky na zápas anglické fotbalové Premier League.

"Přestože český tým na fotbalové mistrovství světa nepostoupil, ještě pořád můžeme zabojovat a podpořit českého vítěze celosvětové soutěže, který postoupil do finále," říká Luděk Motyčka, ředitel marketingu českého Googlu a dodává : "Velkým úspěchem je už to, že se z tisíců příspěvků probojoval mezi 17 nejlepších."

Google Doodle Dušan Motyčka
Google Doodle Luďka Motyčky

Další články k tématům - Doodle - fotbal - soutěž - Lukáš Dostálek - Luděk Motyčka

Článek Google Czech Republic, s.r.o. ze dne 22. června 2010 - úterý

Další články od Google Czech Republic, s.r.o.

Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
Klasické, řecké, zvířata, busty, sloupy nábožné, moderní, světelné, šachy.
Chraňte váš PC s novou verzí před hrozbami na internetu!