logo GOPAS, a.s.

Certifikované kurzy počítačové bezpečnosti pro zaměstnance

GOPAS uvádí kurzy z řady bezpečnostních školení světově uznávané společnosti EC-Council. Kurz Certified Secure Computer (CSCU) User by měl navštívit každý uživatel domácího počítače, notebooku, chytrých telefonů, Internetu, sociálních sítí, e-shopů, internet bankingu apod.

Znáte rizika internetu a sociálních sítí? Ve světle sílících hackerských útoků přichází dobrá zpráva pro firmy, z nichž mnoho stále nedoceňuje rizika hrozící z internetu, e-mailu i sociálních sítí.

Kurzy z řady bezpečnostních školení světově uznávané společnosti EC-Council mohou kromě počítačových specialistů využít také běžní uživatelé z řad zaměstnanců. Kurz CSCU „Certified Secure Computer User“ v Počítačové škole Gopas je určen všem, kdo chtějí bezpečně pracovat s internetem a chránit tak firemní data, jejichž zneužití může přinést obrovské škody.

"Zkušení lektoři v průběhu kurzu CSCU naučí jak bezpečně zacházet s osobními údaji na internetu, rozeznávat originální webové stránky od podvržených, vysvětlí základy bezpečného používání sociálních sítí, e-mailu nebo bezpečného ukládání dat. V závěru kurzu si každý účastník může prověřit nabyté znalosti certifikační zkouškou s mezinárodní platností. Možná, že se z CSCU stane stejný standard, jako je tomu u Evropského počítačového řidičáku ECDL", říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Gopas získal v souvislosti s předchozím kurzem EC-Council zaměřeným na bezpečnost Certified Ethical Hacker v americkém Miami prestižní mezinárodní ocenění "Best Newcomer 2012" udělované autorizovaným centrům, která nejlépe splní podmínky pro provádění tréninků a kurzů.

Nyní tedy Gopas přináší kurzy v této žádané oblasti nejen specializovaným odborníkům, ale i široké veřejnosti.

Další články k tématům - eshop - hacker - kurz - notebook - telefon - zaměstnanci - Jan Dvořák

Článek GOPAS, a.s. ze dne 24. dubna 2013 - středa

Další články od GOPAS, a.s.