logo GOPAS, a.s.

E-learning Gopasu expanduje na arabské trhy

Nejnovější e-learningové kurzy, jako jsou Windows 8 a Office 2013, již budou i v arabštině. Dále Gopas rozšiřuje i jazykové mutace stávajících kurzů, které využívají dvacetiletou praxi školení v IT.

E-learningové kurzy Gopasu jsou plně interaktivní a lze je spustit z DVD, hard disku, intranetu či internetu bez nutnosti instalace jakýchkoli programů. Gopas nyní nabízí e-learningové kurzy v češtině, slovenštině, angličtině, němčině, francouzštině a arabštině. Nejnověji se Gopas chystá na vývoj kurzů pro Windows 8 a Office 2013.

"Na tuto oblast vzdělávání dlouhodobě sázíme. Jsme přesvědčeni, že jí celosvětově patří budoucnost", říká Vladimír Adamovský, vedoucí oddělení e-learningu Počítačové školy Gopas.

"E-learningové kurzy jsou nyní bezpochyby trendem. Dříve v nich lidé viděli jen levnou náhradu za kurzy prezenční, ale dnes jsou pojímány jako knihovny znalostí, které jsou k dispozici v okamžiku, kdy je to třeba. Mluvíme pak o Just-in-Time Learning. Dalším významným trendem je zvyšování mobility - přesouvání výukových kurzů z počítačů na tablety a chytré telefony", pojmenovává aktuální situaci Vladimír Adamovský z Gopasu.

"Letos jsme dokončili Knihovnu Office 2010 ve francouzštině a knihovnu kurzů ECDL (tzv. počítačový řidičák) pro Office 2010 v češtině", vypočítává novinky Vladimír Adamovský z Gopasu a dodává: "Aktuálně finišujeme také s vývojem knihovny ECDL pro Office 2010 v angličtině a dále vyvíjíme přechodové kurzy z Office 2003 na Office 2010 a z Office 2007 na Office 2010 v češtině, angličtině a němčině".

Další články k tématům - DVD - ECDL - e-learning - kurzy - tablet - telefon - vzdělávání - Vladimír Adamovský

Článek GOPAS, a.s. ze dne 4. září 2012 - úterý

Další články od GOPAS, a.s.