logo GOPAS, a.s.

Etický hacker: nový certifikovaný kurz se zaměřením na etický hacking

Porazit hackera znamená myslet jako hacker. Počítačová škola Gopas otevírá speciální certifikovaný kurz EC-Council Certified Ethical Hacker. Zaměřují se na hackingové techniky a technologie z ofenzivního pohledu - pro podnikové systémy i mobilní aplikace chytrých telefonů a tabletů.

Jste názoru, že slova etický a hacker dávají dohromady dobrý smysl? Do České republiky dorazil zahraniční trend - etický hacking.

Kurz Certified Ethical Hacker - světově nejpokročilejší a nejžádanější kurz etického hackingu, zavede studenty do praktického prostředí, kde jim bude předvedeno, jak vést etický hacking. Budou vystaveni zcela jinému způsobu dosažení optimálního stavu informační bezpečnosti v jejich organizaci - hackováním!

Budou skenovat, testovat, hackovat a zabezpečovat své vlastní systémy. Kurz je určen bezpečnostním technikům, auditorům, bezpečnostním expertům, správcům sítí a každému, kdo se zajímá o integritu síťové infrastruktury.

V anglickém jazyce vede kurz bezpečnostní expert Wayne Burke, který má bohaté praktické, konzultační a lektorské zkušenosti. Pracoval pro vládní úřady mnoha zemí, zdravotní instituce, renomované korporace i pro prestižní finanční společnosti.

Kurzy v českém jazyce jsou vedeny IT specialisty Počítačové školy Gopas Williamem Ischanoe nebo Ondřejem Ševečkem.

Bezpečnostní expert Wayne Burke - vybrané reference:

Článek GOPAS, a.s. ze dne 7. září 2012 - pátek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.
M-Files - Document Management System