logo GOPAS, a.s.

Certified Ethical Hacker v8 - rozšířený kurz pro hackery gentlemany

Širší verze světově oblíbeného kurzu (CEHv8) zaměřeného na IT bezpečnost je nově uváděna v Počítačové škole Gopas Praha a Brno. Kurz je obohacen zejména o testování webových serverů a aplikací, SQL Injection či hackování mobilních platforem.

Školení CEHv8 je vhodné pro pokročilé administrátory i budoucí penetrační testery, kteří se chtějí připravit na celosvětově uznávanou certifikační zkoušku 312-50-ANSI Certified Ethical Hacker v8. Toto školení navazuje na školení GOC3 Hacking v praxi, jehož účast je vstupním předpokladem a účastníci by měli být dobře seznámeni se všemi technikami a postupy jako jsou skenování sítí, metody ukládání a vykrádání hesel, lámání bezdrátových sítí, MitM, SSL útoky, zneužívání služeb a exploitace, či skrývání přítomnosti malwaru.

Kurz je velmi vhodný i pro technicky zaměřeně správce sítí, kteří chtějí získat komplexní praktické znalosti hackingu pro správnou implementaci defenzivních řešení v podobě aplikačních firewallů, šifrování, defenzivní návrh síťové infrastruktury, bezpečné bezdrátové sítě či hlídání mobilních zařízení.

Zkušený lektor William Ischanoe představí nejen nejčastější zloděje dat ve firmách, ale i strategie, jak mít tato data v bezpečí a jak ochránit před útokem svůj smartphone nebo tablet.

Certified Ethical Hacker v8 je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího prestižního kurzu firmy EC-Council. Účastníci kurzu se zde seznámí se strategiemi, technikami a nástroji, které se používají v aktuálním hackingu a při penetračním testování firem. Také se naučí ke zcela legální obraně používat hackingové techniky užívané při napadání firemních dat.

Do konce září 2013 dostanou účastníci v Gopasu k tomuto kurzu i výkonné mini PC RIKOMAGIC MK802, voucher na druhý pokus certifikační zkoušky zdarma, 6měsíční přístup k CEHv8 iLabs (v hodnotě 155 EUR), roční ESET licenci (v hodnotě 40 EUR) a roční CEHv8 Digital Courseware.

V ceně kurzu je i celosvětově uznávaná certifikační zkouška 312-50-ANSI CEHv8.

Další články k tématům - firewall - Hacker - kurzy - malware - server - SQL - SSL - šifrování - školení - zdarma

Článek GOPAS, a.s. ze dne 9. července 2013 - úterý

Další články od GOPAS, a.s.