logo GOPAS, a.s.

Gopas kurzy SAP

Počítačová škola Gopas rozšiřuje svoji nabídku o školení prestižního SAPu a stává se tak exkluzivním dodavatelem kurzů a školení SAP v ČR. Lektoři Gopasu jsou připraveni nabízet firmám i školení či konzultace na míru.

"Gopas nyní rozšiřuje nabídku svých školení o širokou škálu kurzů pro uživatele systému SAP, vývojáře a administrátory, vedoucí pracovníky i SAP konzultanty. Navíc poskytuje i certifikační zkoušky SAP,“" říká Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas.

Informační systém SAP je špičkové komplexní ERP řešení pro efektivní řízení organizací a společností libovolné velikosti a zaměření. Nabízí komplexní systém pro klíčové oblasti plánování podnikových zdrojů pomocí funkčních modulů pro účetnictví, reporting, analýzy, řízení finančních toků, controlling, řízení lidských zdrojů, skladu, zásob, logistiky, vztahů se zákazníky, plánování výroby atd.

Tento software, který zefektivňuje obchodní a organizační procesy a pomáhá zlepšovat vztahy se zákazníky, je využíván mnoha předními firmami na celém světě.  Dobře proškolení uživatelé pracují se systémem efektivně, šetří tak svůj čas a zvyšují spolehlivost odvedené práce.

Proto se Gopas rozhodl rozšířit svoji nabídku kurzů právě o školení informačního systému SAP.

Další články k tématům - ERP - kurzy - logistika - SAP - školení - Jan Dvořák

Článek GOPAS, a.s. ze dne 26. září 2013 - čtvrtek

Další články od GOPAS, a.s.