logo GOPAS, a.s.

Připravte se na Windows 8 a propojte váš svět s cloudem

Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 23. do 26.4. 2012 10. ročník největší odborné IT konference v ČR - TechEd-DevCon 2012. Akce je zaměřena na aktuální novinky a budoucí trendy v oblasti produktů Microsoft.

Jedním z markantních trendů poslední doby je bezpochyby přechod na cloud, s napětím očekávaná novinka je určitě Windows 8. Obě tato témata a bezpochyby i mnohá další a odbornější budou jistě často skloňována na blížící se výroční největší IT konferenci TechEd-DevCon 2012.

Růst popularity mobilních zařízení je dobře viditelným fenoménem, který s sebou nese i rozvoj cloudu. Například cloudová služba Office 365 přináší zcela zásadní posun v možnostech zejména pro menší firmy. Nyní budou moci pracovat se špičkovými aplikacemi, naprosto legálně a navíc s minimálními náklady. Finančně je totiž dostupná téměř pro každého, navíc díky cloudu má uživatel k dispozici vždy nejaktuálnější verzi programů.

"Tuto službu ocení vedle velkých podniků, které mohou optimalizovat náklady na software, především menší firmy a živnostníci, kteří se hlavně z finančních důvodů doposud vyhýbali nákupu oficiálního plnohodnotného kancelářského balíčku Microsoft Office. A výhody cloudu jsou ještě dál, jak se dozvíte na naší konferenci", říká Martin Pavlis z Počítačové školy Gopas, který bude mít na TechEd-DevCon 2012 přednášku na téma "Propojte váš svět s cloudem".

Horkou novinkou letošního roku je Windows 8 a příchod ostré verze je už doslova na spadnutí. "Na TechEdu se bude určitě vášnivě diskutovat o kladech a záporech tohoto rozšířeného produktu na základě zkušeností s Preview", říká Lukáš Brázda z Počítačové školy Gopas, který bude přednášet právě na toto téma. TechEd 2012 bude pokrývat novinky ve Windows 8 v ještě větší šíři, než bylo v původním plánu.

Na programu je 10 přednášek, které Windows 8 plně podporují a nic z podstatných novinek neopomenou.

TechEd-DevCon 2012 - témata přednášek:

Další články k tématům - cloud - konference - Office - optimalizace - server - SharePoint - Martin Pavlis - Lukáš Brázda

Článek GOPAS, a.s. ze dne 19. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od GOPAS, a.s.