logo GOPAS, a.s.

GOPAS - novinky

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru IT Security. 
2. ročník konference JavaDays proběhne 13. - 14. 11. 2017 v Praze a i letos máte příležitost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2018 objednáte některý z níže uvedených kurzů, který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2017 v plné výši.
POZOR! Nyní máte poslední příležitost registrovat se na workshop s Paulou Januszkiewicz na téma The Masterclass: 360° Penetration Testing, na kterém budete mít možnost vyzkoušet si bezpečnost operačních systémů, bezpečnost vnitřních systémů nebo např. Google hacking!
Po úspěšném 1. ročníku konference JavaDays, na který přišlo více než 350 Java vývojářů a programátorů, zná svůj termín i 2. ročník této největší české Java konference! JavaDays 2017 se uskuteční ve dnech 13. - 14. listopadu 2017 v Praze. Registrace »
Ve dnech 18. - 19. a 20. září 2017 se jako odborný garant největší IT Security/Hacking události v ČR, konference HackerFest 2017, představí profesní sdružení ČIMIB, které sdružuje odborníky z oblasti informační bezpečnosti.
Využijte unikátní kombinace 2 MOC kurzů za cenu jednoho! Nový kurz Microsoft SQL Server 2016 - kompletní administrace poskytuje účastníkům kompletní přehled administrace celého SQL Serveru 2016. Je tak vhodnou volbou pro všechny databázové specialisty, vývojáře a IT architekty, kteří chtějí posunout své dovednosti na vyšší úroveň!
Jubilejní 5. ročník konference HackerFest o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázen praktickým workshopem s názvem Meet The POWERshell je VYPRODÁN! Na všechny účastníky konference se těšíme 18. 9. 2017 v multikině CineStar Praha - Černý Most! www.HackerFest.cz
Kromě chytání hackera, hackingu Hyper-V serveru, bezbranných ochránců a dalších se na konferenci HackerFest 2017 budeme věnovat také Red Teaming Testu. Přednášku o praktické realizaci Red Teaming Testu si pro vás připravil Sander Maas ze společnosti Deloitte.
Podle analytiků společnosti Gartner využívají organizace mobilní technologie velmi rozdílně. Více než polovina z nich například již zkoumá možnosti nebo dokonce testuje vlastní aplikace typu bot, chatbot nebo virtuální asistent, řada dalších ale možné přínosy řady nových mobilních aplikací zcela ignoruje.
Android patří stále mezi nejoblíbenější a zároveň nejčastěji používané operační systémy. Podle posledních průzkumů z tohoto roku obsahuje OS Android více než 80% mobilních zařízení. Jedná se tak o nejperspektivnější platformu, kterou by měl dokonale ovládat každý se zájmem o vývoj mobilních aplikací.