logo GOPAS, a.s.

GOPAS - novinky

Se stále zvyšující se poptávkou po našich kurzech manažerských dovedností a úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem, jsme se rozhodli pro všechny zájemce o procesní řízení (ITIL), DevOps či GDPR (General Data Protection Regulation), uspořádat zbrusu novou velkou konferenci s názvem ManDay.it.
Jste IT expertem a lákalo by vás přednášet před velkým publikem na těch nejprestižnějších IT akcích v Praze a v Brně? Nyní máte možnost stát se speakerem na některé z našich konferencích či seminářů! Jako speaker získáte jedinečnou možnost prezentovat výsledky své práce!
Miniaturní počítač Raspberry Pi velikosti poloviny kreditky za 150 Kč tady existuje už dlouhou dobu a většina z nás má za to, že se jedná o geekovskou hračku, která slouží k ovládání pár podivností, co vlastně nikdo nepotřebuje a které není třeba věnovat pozornost. Omyl!
Zbývá pouhých pár dní do začátku konference G2B•TechEd 2018. 2. ročník brněnského TechEdu nabídne účastníkům mimo přednášek zaměřených na ASP.NET, IT Security/Hacking a Windows 10 i přednášky zabývající se cloudem! Přijďte se více dozvědět např. o Synchronní Storage Replice, Hyper-V či GPO a DSC!
Zveme vás na konferenci Power BI Day, která se bude konat 13. března 2018 v Praze! Kromě tipů a triků jak na efektivní tvorbu interaktivních firemních reportů, možnost vizualizací výsledků datových analýz, přípravu dat v Power Query, optimalizaci datového modelu a plánování PBI infrastruktury atd. se budeme věnovat i jazyku DAX!
DevOps je poslední dobou hodně skloňovaný výraz. Bohužel se v řadě případů "překládá" pouze jako automatizace a proto se hledají technologické nástroje, které to umožňují. Jenže tato automatizace má...
pacman-(1).png
Od 15. 12. do 15. 1. 2018 probíhala vánoční soutěž s Pacmanem, ve které jste mohli soutěžit o dárkové balíčky Gopas. 3 výherci s nejvyššími skóre jsou:
Jak se mění zákazníci, jejich chování, potřeby, očekávání? Zákazníci chtějí konzistentní komunikaci, rychlost, zábavu, propojení světů pracovních a osobních, živých a digitálních. Připravte se na blízkou budoucnost! TOP řeníci z různých byznysů představí nejnovější trendy a inovace v zákaznickém přístupu, komunikaci, customer service v době digitalizace, umělé inteligence a robotizace.
Generálním partnerem brněnské IT konference G2B•TechEd 2018 se stala společnost Tieto Czech. Společnost byla založena v roce 1968 v Helsinkách, zaměstnává na 13 000 odborníků ve více než 20 zemích světa. Je tak největším severoevropským dodavatelem IT služeb pro soukromý i veřejný sektor a služeb pro vývoj produktů v oblasti moderních technologií.
Hledáte kvalitní profesionální rastrový či vektorový grafický editor, ale nechcete platit horentní sumy za předplatné Adobe Photoshopu nebo Adobe Illustratoru? Konečně existuje alternativa - Affinity Photo a Affinity Designer! Přijďte se s těmito moderními grafickými editory naučit pracovat na naše nová školení Affinity Photo a Affinity Designer!