logo GOPAS, a.s.

GOPAS - novinky

Jste IT expertem a lákalo by vás přednášet před velkým publikem na těch nejprestižnějších IT akcích v Praze a v Brně? Nyní máte možnost stát se speakerem na některé z našich konferencích či seminářů! Jako speaker získáte jedinečnou možnost prezentovat výsledky své práce!
Zbývá již jen pár dní do začátku 2. ročníku největší české Java konference - JavaDays 2017. Kromě nabitého programu a TOP speakerů ze světa Javy na vás čeká také řada soutěží a partnerských stánků. Jedním ze stánků na konferenci bude také Oracle University, jenž se stala letošním Generálním partnerem.
Ve dnech 13. - 14. listopadu 2017 se jako mediální partner konference JavaDays 2017 představí společnost Best Online Media, která se zabývá především mediálním zastoupením webů z oblasti informačních technologií.
Novinka z oblasti kurzů programování! Přijďte se naučit vytvářet webové aplikace v Node.js! Na novém kurzu Vývoj webových aplikací v Node JS se naučíte vytvářet webové aplikace v JavaScriptu, který poběží na Node.js. Kurz můžete absolvovat již 21. 12. 2017 v Praze!
2. ročník největší české Java konference je VYPRODÁN! Těšíme se na vás 13. listopadu v multikině Premiere Cinemas Praha Hostivař.
Společnost Tieto se stala Gold partnerem konference JavaDays 2017. Tieto je největší severoevropský dodavatel IT služeb pro soukromý i veřejný sektor. V rámci České republiky zaměstnává 2500 lidí v Ostravě a v Brně. Tieto pomáhá svým zákazníkům přizpůsobit procesy a podnikání požadavkům trhu za pomoci inovativních IT řešení.
Představujeme první přednášku, která na účastníky konference JavaDays 2017 čeká. Tématem přednášky bude použití Kotlinu. Protože Java se bohužel nevyvíjí tak rychle, jak by si mnozí vývojáři přáli a v konkurenci moderních programovacích jazyků působí poněkud zastarale a neohrabaně.
Ani letos nebude v Brně žádná nuda! 2. ročník úspěšné IT konference G2B•TechEd se uskuteční 29. - 30. ledna 2018 v prestižním 4* hotelu Holiday Inn v centru Brna! Na účastníky konference budou opět čekat 2 tématické sály a 22 odborných přednášek od předních IT odborníků a speakerů!
Společnost Ness Technologies se stala odborným partnerem konference JavaDays 2017. Ness Technologies jako partner v oblasti business procesů a technologií od roku 1990 dosáhl v regionu střední a východní Evropy silné tržní pozice. Rozhodně se proto nezapomeňte zastavit na stánku Ness Technologies, který pro vás na konferencí JavaDays 2017 budou mít připraven!
Poslední ze seriálu odborných snídaní na téma Efektivita začíná 1. 12. 2017. Na závěr odborných snídaní pro tento rok se budeme věnovat efektivitě osobní. Protože každý chce být úspěšný. A abychom byli úspěšní, je proto potřeba něco udělat. Proto nečekejte na vhodnější příležitost a registrujte se na odbornou snídani s Martinem Vitoušem co nejdříve!
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.