logo GORDIC spol. s r. o.

GORDIC spol. s r. o.

Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software pro veřejný sektor, na oblast kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. Portfolio jejích klientů zahrnuje více než 6000 organizací.

Postaráme se o zabezpečení informačních systémů organizace a naučíme vás, jak efektivněji využívat softwarové aplikace při každodenní práci. Díky flexibilitě softwaru, který vyvíjíme, dokážeme pokrýt potřeby velkých státních podniků i malých firem.

Informační systém GINIS

Informační systém GINIS je komplexní softwarové řešení, které jednoduše prováže jednotlivé agendy a zajistí snadný oběh dokumentů. Ve společnosti GORDIC máme mnohaleté zkušenosti se správou velkého množství různých organizací, takže vám poskytneme informační systém, který vyladila sama praxe. Neustále také sledujeme nové IT trendy i vývoj legislativy, a podle toho GINIS vyvíjíme a průběžně aktualizujeme.

GINIS je nejrozšířenějším informačním systémem ve veřejné správě. Využívají ho větší i menší organizace - od Kanceláře prezidenta republiky přes ministerstva až po malé obce.

Aktuální články od GORDIC spol. s r. o.

Acronis True Image 2019