logo GORDIC spol. s r. o.

Platforma GINIS se otevírá širokému okruhu vývojářů

GORDIC uvolňuje popis rozhraní své integrační platformy GINIS - umožňuje tak online interakci mezi platformou a externími aplikacemi spolu s ukládáním záznamů i velkých dávek dat zpracovávaných v online či offline režimu. Další novinkou v oblasti rozhraní platformy GINIS je podpora technologie WCF.

Vývojáři z oblasti komerční sféry, odborníci z organizací veřejné správy nebo např. i studenti a dalším zájemci z akademické sféry tak mohou budovat různé kompozitní aplikace a služby s využitím platformy GINIS.

Dosud byl popis rozhraní k dispozici pouze uživatelům s platnou licencí konkrétní služby. Nyní budou mít zájemci po registraci k dispozici kompletní dokumentaci dvou typů rozhraní.

Dva typy otevřeného GINIS rozhraní:

GINIS je nejrozšířenější integrační platforma ve veřejné správě - pro větší i menší organizace, od ministerstev až po malé obce.

Podpora technologie WCF

Další zásadní novinkou v oblasti rozhraní platformy GINIS je podpora technologie WCF. Možnost generování neredukované WSDL definice webové služby přímo z URL adresy služby výrazně usnadňuje integraci s platformou a zkracuje tak dobu implementace rozhraní.

Vzhledem k množství provozovaných projektů je rozhraní platformy GINIS zásadně zpětně kompatibilní, což šetří zbytečné náklady na jeho úpravy.

Článek GORDIC spol. s r. o. ze dne 12. září 2019 - čtvrtek

Další články od GORDIC spol. s r. o.