logo GORDIC spol. s r. o.

GORDIC Partner Program pomáhá rozvoji projektů informačních systémů pro veřejnou správu

Partnerský program společnosti GORDIC vytváří síť obchodně nezávislých, certifikovaných partnerů s oprávněním poskytovat produkty a služby rozvoje a integrace zákazníkům, výhradně využívajícím bezpečné integrační platformy GINIS Enterprise+ a GYBER Enterprise+.

Přední český dodavatel informačních systémů pro veřejnou správu, společnost GORDIC představila svou partnerskou síť GORDIC Partner Program (GPP). Slavnostní předání osvědčení novým partnerům proběhlo poslední prázdninový den v Praze.

Mezi novými partnery najdeme jak velké integrátory, dodavatele rozsáhlých technologických projektů, tak i menší konzultační společnosti - například Autocont CZ a. s., NESS Czech s. r. o. nebo TECHNISERV IT, spol. s r. o.

Partneři jsou oprávněni poskytovat služby rozvoje a integrace platforem:

Certifikáty obdrželi zástupci 11 společností, které splnily podmínky pro vstup do programu, ať už z hlediska kvalifikačních předpokladů, nebo svojí aktivní účastí na odborných seminářích, konaných v uplynulých měsících.

"Realizací našeho partnerského programu chceme nejenom omezit případnou závislost na jednom dodavateli, ale také přispět k efektivnímu rozvoji našich projektů, postavených na platformách GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+, a zároveň podpořit plynulé a ohleduplné budování eGovernmentu. Klíčovými hodnotami naší společnosti při dodávkách informačních systémů pro veřejnou správu jsou transparentnost, korektnost, kvalitu a odpovědnost za dodávky produktů a služeb. GPP zůstává nadále otevřený dalším případným zájemcům. S ohledem na vysokou kvalitu systémů GORDIC budou nyní následovat náročné produktové certifikace jednotlivých pracovníků nových partnerů k oběma platformám," říká Jaromír Řezáč, generální ředitel společnosti GORDIC.

O řešení GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+

Důležitým parametrem GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+ je jejich otevřenost. U obou řešení GORDIC garantuje integrační rozhraní a protokoly, jako jsou XML, SOAP a WS-Security v GINIS nebo MQTT a RESTful Web Services u platformy Gyber.

Další prioritou je bezpečnost. Veškerá komunikace u IoT aplikací GORDIC je šifrována protokolem SSL/TLS a k autentizaci klienta se využívá klientský certifikát.

Článek GORDIC spol. s r. o. ze dne 11. září 2017 - pondělí

Další články od GORDIC spol. s r. o.