logo Greendata s.r.o.

Geo Cluster 4XL Greenhousing

Společnost Greendata představuje prémiovou službu Geo Cluster 4XL - vlastní technické řešení geografického serverového High-Availability clusteru, který hostovaným internetovým projektům zajistí ještě vyšší smluvní dostupnost (SLA) než umožňují standardní hostované služby.

2. generace technického řešení cluster

Clusterové řešení se vyplatí internetovým projektům s vysokou citlivostí na dostupnost. Geo cluster 4XL je v základu tvořen dvěma servery Dell Power Edge o parametrech: 2 x Intel Xeon Quad Core, 2 x 3 TB HDD SATA (možno dodat i SAS), 16 GB ECC RAM (až 96 GB RAM), operační systémy Linux a Windows a neomezené datové připojení od 2 x 1 Gbps. Vysoká hodnota SLA 99,96 % je zajištěna smluvně.

"Po více než půlročním testování jsme se rozhodli rozšířit naši komerční nabídku o služby s vysokou dostupností a smluvním zajištěním 99,96 %, které nabízíme jak ve variantě dedicated, tak i ve variantě managed, tedy nejen se zárukou vysoké dostupnosti, ale i se zákaznickou administrací," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.

"Serverový cluster můžeme zákazníkům následně virtualizovat a umožnit jim tak např. web hosting prémiových služeb, dodává Zdeněk Maršál.

Na služby se vztahuje 30denní Garance vrácení peněz.

Další články k tématům - cluster - HDD - hosting - Intel - Linux - RAM - SAS - SATA - server - SLA - Zdeněk Maršál

Článek Greendata s.r.o. ze dne 25. února 2014 - úterý

Další články od Greendata s.r.o.