logo Greendata s.r.o.

Managed server 8X Greenhousing: pronájem s plnou administrací

Jde o 8-jádrový velice výkonný a spolehlivý Dedikovaný server 8X - plně administrovaný Greenhousingem. Server je tak připraven na komplexní řešení větších internetových projektů a Greenhousing se stará o bezproblémový provoz, maximální stabilitu, zabezpečení a výkon serveru.

Zákazník se nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring a vytváří tak plnohodnotnou náhradu vlastního administrátora. Osmi jádrový Managed server se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům.

Tento spolehlivý server je vhodný především pro složité internetové prezentace, jako jsou například internetové obchody, vysoce zatížené servery nebo velké firemní portály, pro které již nestačí sdílený webhosting (VPS).

Technické parametry služby:

Managed server 8X je totožný s Dedikovaným serverem 8X, jen je ve svém základu rozšířen o Instalaci Basic Plus s neomezenou zákaznickou podporou.

Další články k tématům - AMD - CPU - CSR - datacentrum - dedikovaný server - Linux - pronájem - RAID - RAM - server - SLA - VPS

Článek Greendata s.r.o. ze dne 2. února 2012 - čtvrtek

Další články od Greendata s.r.o.

Začínáme s kolaborativními roboty