logo Greendata s.r.o.

GREEN VPS MAKER - řešení privátních cloudů a clusterů

Greenhousing představuje novou nabídku spolehlivých serverových clusterů a privátních cloudů s jednoduchým ovládání a administraci. Při aktivaci libovolného clusterového tarifu do konce listopadu 2014 počítejte se slevou 30% z měsíčního paušálu po dobu 4 měsíců!

Všechna clusterová řešení, která Greenhousing nově nabízí, jsou tzv. failover. Znamená to, že když server na jedné straně z jakéhokoli důvodu spadne, úkol a s ním i spojený internetový projekt jede na druhém serveru nerušeně dál.

Vysokou dostupnost služeb zajišťuje kromě zdvojení serverů také tzv. GeoClustering, tedy rozmístění serverů do geograficky oddělených datových center. Díky tomu služba obsahuje smluvní zajištění SLA od 99,96 % do 99,98 % dle výběru tarifu.

Jednoduchá administrace

Komfort při administraci služeb zajišťuje GREEN VPS MAKER, který uživateli umožňuje přesun běžících virtuálních strojů a kontejnerů z jednoho fyzického serveru na druhý bez jakéhokoliv výpadku. V rámci GREEN VPS MAKERu je možné využít také např. knihovnu a více než 200 připravených kompatibilních kontejnerů projektu TurnKey Linuxu, které pokrývají všechny druhy e-commerce aplikací: CMS (WordPress, Joomla) Eshop, Web Dev apod.

"Pro dosažení co možná největší pružnosti je naše nabídka serverových řešení schopna provozovat virtuální servery jak pro operační systém Linux, tak i pro OS MS Windows. Zákazníkovi je služba předána instalovaná a podle požadavku i virtualizovaná. Pokud si zákazník přeje neomezenou technickou podporu, dá se to snadno řešit balíčkem managed," říká Petr Hromádko, technický ředitel společnosti Greendata, která službu Greenhousing provozuje.

GREEN VPS MAKER obsahuje:

Cluster server - tarify

Tarify začínají na částce 4990 Kč měsíčně za technické řešení, jež je složené ze dvou fyzických serverů s 16 procesorovými jádry, 8 IPv4 adresami, až 64 GB RAM pamětí a 4 TB úložištěm spolu SLA 99,96 %.

Naopak nejvyšší tarif s názvem Green Private Cloud nabízí 6 serverů ve 3 geografických lokalitách s až 144 provesorovými jádry, až 864 GB RAM pamětí a 24 TB úložištěm se 128 IPv4 adresami.

Na uvedené služby se vztahuje 30-ti denní garance vrácení peněz, ceny jsou bez DPH.

30% sleva na clusterové tarify

Kdo si do konce listopadu 2014 aktivuje jeden z clusterových tarifů, získá automaticky slevu 30 % z pravidelného měsíčního paušálu, a to po dobu 4 následujících měsíců. Sleva se vztahuje pouze na nové aktivace.

Další články k tématům - cluster - IPv4 - Linux - server - SLA - sleva - tarif - virtuální server - VPS - Windows - WordPress - Petr Hromádko

Článek Greendata s.r.o. ze dne 12. listopadu 2014 - středa

Další články od Greendata s.r.o.