logo Greendata s.r.o.

Dvojnásobná paměť i kapacita disků v únorové nabídce server hostingu od Greenhousingu

Únorová nabídka společnosti Greendata - provozovatele služeb Greenhousing, představuje spolehlivé server-hostingové řešení s výraznými úsporami. V konfiguraci je teď dvojnásobek pamětí i dublovaní disků či dvojitá disková kapacita. Rozšíření je plně zdarma na 12 měsíců!

Každý zákazník, který si v únoru objedná u Greenhousingu dedikovaný nebo managed server, cluster nebo privátní cloud, získá ke své objednané konfiguraci dvojnásobnou paměť a dublovaný počet disků či diskové kapacity na rok zdarma. Po dvanácti měsících pak zákazník může tento extra HW bezplatně vypovědět.

"Zákazník, který si objedná server, jež má v základu 8GB RAM a 2x 1TB HDD získá s únorovou nabídkou finální konfiguraci 16 GB RAM a disky v konfiguraci 2x 2 TB RAID 1. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V Greenhousingu víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme pomoc s migrací. Získají tedy nejen výhodnou dvojnásobnou konfiguraci, ale i asistenci od našich administrátorů," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.

Únorová nabídka obsahuje:

Další články k tématům - cloud - cluster - dedikovaný server - hosting - managed server - RAID - zdarma - Zdeněk Maršál

Článek Greendata s.r.o. ze dne 6. února 2015 - pátek

Další články od Greendata s.r.o.