logo Greendata s.r.o.

Server hosting Greenhousing

Společnost Greendata (Greenhousing.cz) se specializuje na jednoduchá, ale i komplexní serverhostingová řešení na míru každého zákazníka - v nabídce společnosti jsou 4 a 8 jádrové servery. Greenhousing.cz - Servery a klid!

Serverhostingová varianta dedikovaný je určena pokročilejším uživatelům. Varianta Managed je naopak pro začátečníky nebo pro ty, co potřebují server a nechtějí nic řešit. Tato služba rozšiřuje dedikovaný server o kompletní správu, nastavení a zajištění provozu administrátory Greenhousing.

Server hosting Greenhousing je určen jak živnostníkům jako jsou grafici, web architekti, nebo webhosteři, tak i malým a středním podnikům mezi které patří: webhostingové společnosti, webová studia, softwaroví vývojáři, provozovatelé internetových obchodů a aplikací nebo administrátoři či vlastníci firemních portálů a firemních systémů jako je Pohoda, ABRA nebo Money.

Serverhosting Greenhousing - to jsou vždy spolehlivé servery a zároveň pomoc při migraci projektů od stávajících poskytovatelů hostingových nebo serverhostingových společností.

Přednosti serverhostingu u Greenhousing:

Další články k tématům - hosting - Managed - Pronájem serveru - server - Serverhosting - webhosting

Článek Greendata s.r.o. ze dne 10. února 2012 - pátek

Další články od Greendata s.r.o.