logo Greendata s.r.o.

Plantarium a tři měsíce sleva na server hosting - to jsou Vánoce u Greenhousing

Greenhousing v den oslav svých narozenin již tradičně představuje nabídku pro Vánoce. K těm letošním firma naděluje 30% slevu na první tři měsíce provozu server-hostingového porfolia s možností opožděného startu a k tomu navíc dárek v podobě Plantaria.

"Zákazníci si díky této nabídce mohou přechod na nový hosting lépe naplánovat, což jim dlouhodobě ušetří nejen čas a peníze, ale i nervy v (nejen) předvánočním čase,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která službu Greenhousing provozuje.

Vánoční nadílka

Zákazníci, kteří se do 17.12. 2013 rozhodnou objednat a zřídit službu Greenhousing, získají automaticky nejen kvalitní server dle požadované konfigurace, ale také slevu 30 % na veškeré portfolio služeb Greenhousing, a to po dobu prvních tří měsíců kontraktu.

K tomu navíc obdrží zásilku s dárkem v podobě květinového Plantaria, jež vzniklo v laboratořích vesmírné agentury NASA.

Nadílka s opožděným startem

Vzhledem ke složitostem spojených s migrací serverů a délkou výpovědních lhůt je možné službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31.3. 2014.

V případě, že si zákazník takovou službu objedná, bude mu 30% sleva uznána a započítána, avšak již bez vánočního dárku Plantaria. Opožděnou vánoční nabídku je možné objednávat až do 31.12. 2013.

Uvedenou slevu je v obou případech možné uplatnit na základě dvou slevových promokódů a dle platných podmínek akce. Obojí je na stránkách greenhousing.cz.

Stihneme poslat pod stromek

Vánoční nabídku Greenhousing je možné objednat v případě standardního předání od 11.11. 2013 do 17.12. 2013 tak, aby byl fyzický dárek doručen ještě pod vánoční stromek.

Nabídku s opožděným startem je možné objednat ještě o 14 dní později, tedy do 31.12. 2013.

Další články k tématům - hosting - NASA - server - sleva - Vánoce - Zdeněk Maršál

Článek Greendata s.r.o. ze dne 13. listopadu 2013 - středa

Další články od Greendata s.r.o.