logo Greendata s.r.o.

Březen - měsíc internetu je u Greenhousingu ve znamení klastru a výrazných slev

Společnost Greendata všem novým i stávajícím zákazníkům nabízí v březnu - měsíci internetu, 35% slevu na provoz služeb Failover, Cluster a Privátní Cloud po dobu čtyř měsíců.

Služba je určena všem internetovým projektům, které jsou citlivější na výpadky a které tak kladou velký důraz na SLA (Service-Level Agreement), jež je u služby zajištěno smluvně ve výši 99,98 %. Další výhody nabídky jsou cena a bezpečnost.

Vysoká dostupnost služeb pod smlouvou

Vysokou dostupnost clusterovaných služeb zajišťuje zdvojení či ztrojení serverů v tzv. GeoClustering, tedy rozmístění serverů do geograficky oddělených datových center. Díky tomu získává služba skutečné smluvní zajištění 99,98 %.

Další výhodou těchto řešení je ve srovnání s běžným cloudem nižší provozní cena a vyšší bezpečnost daná provozem služeb na fyzických serverech, které jsou přístupné výhradně jednomu zákazníkovi.

"Naše březnová nabídka je určena všem zákazníkům, kteří se bojí výpadku serveru ať již z bezpečnostních nebo ekonomických důvodů. A neomezujeme se v nabídce pouze na nové zákazníky, sleva se vztahuje i na stávající klienty, kterým k jejich jednomu serveru přidáme se slevou ten druhý a zvýšíme mu tak odolnost hostovaných služeb,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.

GeoClustering se představuje

Nejzákladnější Geo-clusterované technické řešení je složené ze dvou fyzických serverů Dell PowerEdge nebo Cisco UCS s 16 procesorovými jádry, 8 IPv4 adresami, 16GB RAM pamětí a 4TB úložištěm. V této konfiguraci vyjde po slevě na 3493 Kč měsíčně bez DPH.

V nabídce je i například Green Private Cloud, který nabízí 6 serverů ve 3 geografických lokalitách se 144 procesorovými jádry, 864GB RAM pamětí a 108TB úložištěm se 128 IPv4 adresami.

Na uvedené služby se vztahuje 30denní garance vrácení peněz.

Další články k tématům - bezpečnost - cloud - IPv4 - server - SLA - úložiště - Zdeněk Maršál

Článek Greendata s.r.o. ze dne 4. března 2015 - středa

Další články od Greendata s.r.o.