logo Greendata s.r.o.

Spolehlivý Dedikovaný server E3

Dedikovaný server E3 Greenhousing je spolehlivé řešení pro pokročilé administrátory středních internetových projektů. Jedná se o 4-jádrový dedikovaný server s procesorem Intel Xeon E3 1220.

Oproti Dedikovanému serveru 4X má zákazník u této služby již v základu pronájmu serveru neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps, rozšířenou paměť, disky a integrované KVM prostřednictvím IPMI. Server je s vysokou dostupností.

Nabídka obsahuje pronájem spolehlivého 4 jadrového dedikovaného serveru s procesorem Intel Xeon E3 1220. Greenhousing se stará o konektivitu, hardware, řešení poruch a případnou výměnu hardware. Zákazník se stará pouze o software.

Vývojáři internetových aplikací a webů jistě ocení i možnost využítí serveru pro virtualizaci a 24/7/365 hodinové KVM připojení prostřednictvím IPMI. Pro méně zkušené uživatele s požadavkem na výkonný a spolehlivý server včetně plné administrace je v nabídce pronájem Managed server E3 včetně plné administrace a doplňkových služeb.

Pro ty co provozují náročnější internetové projekty je v nabídce Dedikovaný server 6X a 12 x, naopak pro méně náročné projekty je v nabídce Dedikovaný server 4x.

Technické parametry

Jednocestný čtyř-jádrový server s procesorem Intel Xeon 4 Core E3 1220 (4 x 3.3 GHz), pevný disk: 2 x 1 TB SATA (možnost rozšíření o SAS), základní paměť: 16 GB ECC RAM. Síťové rozhraní: 2 x 1Gbps a IPMI - 24/7/365 dedikované KVM.

Konektivita 2 x 1Gbps bez agregace a omezení, SLA 99,9 %, help-desk 24x7, HW servis do 3 hodin, datacentrum Praha 5 a Praha 6, Windows & Linux, CSR Green Data Business - 10 % zisku putuje na zelené projekty, smlouva na dobu neurčitou.

Další články k tématům - datacentrum - dedikovaný server - konektivita - Linux - SATA - server - SLA - Xeon

Článek Greendata s.r.o. ze dne 22. dubna 2013 - pondělí

Další články od Greendata s.r.o.