logo Greendata s.r.o.

Spolehlivý Managed server E3

Managed server E3 s procesorem Intel Xeon E3 1220 a administrací je připraven pro komplexní řešení středních internetových projektů a Greenhousing se stará o bezproblémový provoz, maximální stabilitu, zabezpečení a výkon.

Managed server je připraven na komplexní řešení větších internetových projektů. Zákazník se nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring. Ćtyř jádrový manažovaný server se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům.

Tento spolehlivý server je vhodný především pro střední internetové prezentace, jako jsou například slevové servery, internetové obchody nebo středně velké firemní portály, pro které již nestačí Managed server 4X.

Technické parametry

Managed server E3 je totožný s Dedikovaným serverem E3, jen je ve svém základu rozšířen o neomezenou zákaznickou podporou obsahující: procesor Intel Xeon 4 Core E3 1220 (4 x 3.3 GHz), pevný disk: 2 x 1 TB SATA (možnost rozšíření o SAS), základní paměť: 16 GB ECC RAM. Síťové rozhraní: 2 x 1Gbps a IPMI - 24/7/365 dedikované KVM.

Konektivita 2 x 1Gbps bez agregace a omezení, SLA 99,9 %, help-desk 24x7, HW servis do 3 hodin, datacentrum Praha 5 a Praha 6, Windows & Linux, CSR Green Data Business – 10 % zisku putuje na zelené projekty, smlouva na dobu neurčitou.

Další články k tématům - datacentrum - konektivita - Linux - managed server - SATA - server - SLA - Xeon

Článek Greendata s.r.o. ze dne 26. dubna 2013 - pátek

Další články od Greendata s.r.o.