logo Greendata s.r.o.

Clusterové a hostingové služby s vánoční slevou

Každý nový zákazník Greenhousingu získává 30% slevu na clusterové služby. Sleva 20% z ceny všech dalších server hostingových služeb pak čeká na nové uživatele jako bonus! Slevy platí pro první 4 měsíce provozu. Akce je pro všechny nové zákazníky, kteří uzavřou smlouvu do 17. 12. 2014 - i s možností jejího odloženého startu o 3 měsíce.

Každý nový zákazník dostane třiceti procentní slevu na clusterovou službu, která v současné době patří k jednomu z nejspolehlivějších způsobů provozování internetových projektů. Dvacet procent dolů z ceny všech dalších server hostingových služeb pak nové klienty Greenhousingu čeká jako bonus! Dárková sleva platí pro první čtyři měsíce provozu.

Samozřejmostí je také možností opožděného startu, smlouva na dobu neurčitou, garance vrácení peněz a k tomu navíc praktický eko-dárek pro všechny nové zákazníky, kteří uzavřou smlouvu do 17.12. 2014.

Tím vánoční nadílka nekončí. Každému novému klientovi je zaručena možnost vrátit peníze do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V prvních třiceti dnech přitom může odstoupit od smlouvy, aniž by se musel zabývat nějakou výpovědní lhůtou.

Zatímco mnoho provozovatelů zavazuje své klienty až na dva roky, u Greenhousingu se uzavírají smlouvy na dobu neurčitou. Nikdo tak nikoho nenutí využívat službu, o níž skutečně nestojí - jak se často děje jinde.

"Víme, že s přechodem k novému poskytovali server hostingových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, na které nemusí zbýt během vánočních svátků čas. Proto všem novým zákazníkům nabízíme odklad startu až o tři měsíce. Získají tak naši výjimečnou vánoční slevu, a přitom mohou nechat všechny starosti na později," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která služby Greenhousing provozuje.

Jako malou pozornost navíc každý dostane malý ekologický dárek v podobě antistatické prachovky na všechny typy monitorů a displejů.

Co je třeba k využití vánoční nabídky udělat? Objednat vybranou službu u Greenhousingu nejpozději do 17.12. 2014.

Další články k tématům - cluster - hosting - server - sleva - vánoce

Článek Greendata s.r.o. ze dne 25. listopadu 2014 - úterý

Další články od Greendata s.r.o.