logo GTS Czech s.r.o.

GTS Central Europe má nové internetové stránky

Telekomunikační skupina GTS Central Europe, jejíž součástí je i český operátor GTS Novera, spustila nové internetové stránky.

Ty nabízí modernější design, vylepšené funkce a rozšířený obsah. Nové stránky odráží změny, kterými si skupina prošla během posledních měsíců. Návštěvníci tu naleznou více informací o celé skupině s několika novými sekcemi věnovanými službám mezinárodním zákazníkům. Pro ty, kdo hledají národní služby, nabízí jednoduchou navigaci a přímé odkazy na internetové stránky jednotlivých národních operátorů skupiny.

Internetové stránky skupiny GTS CE prošly výrazným zlepšením v oblasti obsahu a navigace. Nově vytvořená podoba pomáhá uživatelům najít snadno informace o veškerých službách, ať se jedná o produkty nabízené velkým společnostem či malým a středním podnikům. Vedle detailního představení produktů a služeb obsahuje inovovaný web také přímé kontakty na zaměstnance zodpovědné za jednotlivé zákaznické segmenty. K dispozici je i přehledná mapa sítě zajišťující konektivitu po celém regionu střední a východní Evropy.

"Nové stránky nabízí návštěvníkům všechny potřebné informace a zároveň jim usnadní celkovou orientaci v naší nabídce. Chceme našim klientům co nejlépe pomoci získat znalosti o našich službách na regionální a národní úrovni. Pro zákazníky, kteří se zajímají o národní služby, tu jsou přímé odkazy na naše stránky v jednotlivých zemích," řekl Petr Vyhnálek, manažer marketingové komunikace společnosti GTS NOVERA a.s.

Nový web skupiny GTS CE funguje jako rozcestník vedoucí ke službám jednotlivých národních operátorů. Stránky obsahují zjednodušenou mapu zemí, ve kterých GTS působí. Ty lze najít na hlavní stránce hned nad odkazy na příslušné regionální weby. Kromě toho se tu také nachází přímé odkazy umístěné vždy na každé stránce, a to pro případ, že by měl návštěvník zájem o nabídky v konkrétních zemích. Informace, které potřebuje, tak může získat velmi snadno.

"Vítězství ve výběrovém řízení na redesign webu GTS Central Europe si FG Forrest velmi cení. Společnost GTS respektujeme jako nadnárodní subjekt a profesionály ve svém oboru. Stejně tak profesionálně přistoupil náš projektový tým k realizaci představ a požadavků tohoto klienta. Myslím si, že s výsledkem můžeme být spokojeni", řekl Otakar Marek, Project Manager FG Forrest a dodal : "Redesign a částečná restrukturalizace vznikala v souvislosti s adaptací na nové prvky internetu a online komunikací, modernizací prošla grafika i celkové uspořádání jednotlivých sekcí. Úkolem bylo skloubit moderní, čistou linii vzhledu s logikou a funkcí s ohledem na jednotlivé cílové skupiny uživatelů. Výsledným efektem je po stránce designu atraktivní web se zachováním té nejvyšší informační hodnoty. Obsah webu bude pravidelně aktualizován pomocí systému Edee CMS, uživatelsky přívětivého autorského produktu FG Forrest."

Další články k tématům - Central - Europe - FG - Forrest - GTS - informace - internetové - stránky - web - Petr Vyhnálek - Otakar Marek

Článek GTS Czech s.r.o. ze dne 25. listopadu 2009 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.