logo GTS Czech s.r.o.

GTS Czech partnerem VMware pro cloud

Společnost GTS Czech se stala v listopadu 2011 partnerem VMware - globálního lídra v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury v programu VMware Service Provider, který je součástí iniciativy vCloud, ohodnocení Professional.

Dosažená úroveň potvrzuje vysoké znalosti odborníků GTS při implementaci virtualizačních řešení od VMware. Ty GTS využívá v rámci své služby GTS Virtual Hosting, která byla uvedena na trh v létě 2011.

GTS Virtual Hosting umožňuje firemním zákazníkům přesně a pružně vybírat, alokovat a přesouvat výpočetní zdroje podle toho, kdy a kde jsou právě potřeba. Představuje tak radikální změnu v pohledu na zavádění a nákup výpočetních a úložných zdrojů.

Služba je založena na modelu infrastruktura jako služba (IaaS) a umožňuje tak organizacím outsourcovat zařízení i údržbu potřebné pro chod firmy - včetně úložišť, hardware a serverových a síťových komponent.

Nabídka GTS Virtual Hosting přináší zákazníkům možnost koupit si výpočetní zdroje, které aktuálně potřebují, a jednoduše pak škálovat další požadavky. Vyvarují se tak využívání fixních a nepružných serverových jednotek.

Služba GTS Virtual Hosting je k dispozici pro zákazníky napříč střední a východní Evropou.

Další články k tématům - cloud - Hosting - IaaS - infrastruktura

Článek GTS Czech s.r.o. ze dne 12. prosince 2011 - pondělí

Další články od GTS Czech s.r.o.