logo GTS Czech s.r.o.

GTS mobilní služby

Jako jediný mobilní virtuální operátor v ČR nabízí GTS mobilní služby i na velkoobchodní bázi - velkoobchodní virtuální mobilní platforma (MVNE) a usnadňuje tak cestu dalším subjektům k poskytování mobilních telekomunikačních služeb.

Operátor GTS Czech rozšiřuje své konvergenční portfolio pro firmy a spouští mobilní služby. Nabídka konvergentních služeb GTS pro firemní zákazníky a instituce zahrnuje neomezené volání z mobilu i pevné linky do všech sítí v České republice a na pevné linky v sousedních státech, SMS zdarma a balíček mobilních dat pro synchronizaci aplikací.

Oproti ostatním mobilním operátorům jsou navíc v ceně paušálního balíčku obsaženy i další nadstandardní služby zaměřené na firemní zákazníky - WiFi připojení (tzv. offload) pro rychlé a spolehlivé bezdrátové spojení, řešení bezpečného internetu, fixně-mobilní VPN a službu faxu do e-mailu a opačně.

Komplexní portfolio výše popsaných služeb obsahující i moderní VoIP telefon připojený na virtuální pobočkovou ústřednu je pro firemní zákazníky a instituce dostupné za 650 Kč za jednoho uživatele při závazku na 24 měsíců.

Základní limit FUP je v tomto případě 1 MB dat denně, následně je připojení omezeno na rychlost 64 kbps, která však většinou postačí pro základní synchronizaci aplikací. K tarifu je možné objednat si další doplňkové služby, například navýšení limitu FUP na 200 MB za 125 Kč či 1 G za 225 Kč nebo roamingová volání.

GTS touto nabídkou vychází maximálně vstříc svým zákazníkům, pro které je dle průzkumu GTS konvergentní nabídka služeb rozhodující ve výběru dodavatele telekomunikačních služeb.

Mobilní služby i na velkoobchodní bázi

Jako poskytovatel velkoobchodní mobilní platformy (MVNE) nabízí GTS tyto služby i dalším operátorům a poskytovatelům telekomunikačních služeb. Platforma MVNE tak zjednodušuje vznik samostatných virtuálních mobilních operátorů. Ti již tedy nemusí jednat o pronájmu kapacity a přístupu do sítě s provozovateli mobilních sítí, uzavírat propojovací smlouvy s dalšími operátory a případně podle zvoleného stupně outsourcingu ani budovat vlastní provozní a zúčtovací systémy.

"Velmi si vážíme zájmu našich stávajících i nových velkoobchodních partnerů o spolupráci v této oblasti. Z našeho pohledu jsou přínosem zejména jejich unikátní distribuční kanály, loajalita jejich zákazníků a přístup na segmenty trhu, kde GTS své služby nenabízí," říká Stanislav Kovář, ředitel velkoobchodních hlasových služeb GTS.

Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Další články k tématům - FUP - internet - operátor - outsourcing - roaming - SMS - tarif - telefon - VoIP - VPN - WiFi - zdarma

Článek GTS Czech s.r.o. ze dne 30. května 2013 - čtvrtek

Další články od GTS Czech s.r.o.

GTS mobilní služby