logo GTS Czech s.r.o.

Nová funkce GTS Ethernet VPN

Skupina GTS Central Europe zdokonalila svou ethernetovou službu GTS Ethernet VPN, která nyní nabízí více možností, jako například nově definované Quality of Service (QoS) a on-line monitoring provozních parametrů provozu služeb.

"Ethernet se stává často volenou platformou pro datové služby, a to díky snadné škálovatelnosti a vysoké transparentnosti, což oceňují zejména zákazníci z nejrůznějších oborů - finance a pojišťovnictví, média a zdravotní péče. Námi nabízená možnost sledovat výkon sítě nejen že zvyšuje možnost kontroly a zajištění sítě zákazníka, ale posiluje také jejich důvěru v naše ethernetové služby", řekl Ignacio Irurita, CTO skupiny GTS. "Řešení GTS Ethernet VPN je nejvhodnější alternativou k IP VPN, protože přidává výhody jako je nižší zpoždění a vyšší hodnoty šířky pásma."

Mezi inovace služby GTS Ethernet VPN patří:

Tímto vývojem učinila GTS ethernetové produkty plnohodnotnou alternativou k tradičním VPN službám a naplnila tak rostoucí poptávku zákazníků po rychlých a vysoce transparentních službách.

Portfolio ethernetových služeb GTS zahrnuje GTS Ethernet Line pro vytváření řešení typu Point-to-Point a Point-to-Multipoint, GTS Ethernet VPN pro řešení Multipoint-to-Multipoint, GTS Media Line pro distribuci médií jako jsou například televizní pořady a GTS Ethernet NNI pro ethernetové propojení operátorů.

V létě tohoto roku se navíc skupina GTS stala prvním operátorem v regionu střední a východní Evropy, který získal pro své ethernetové služby certifikace MEF 9 a MEF 14. GTS navíc 13.10. 2011 získala prestižní ocenění MEF "Regionální poskytovatel služeb roku.

Další články k tématům - CPE - Ethernet - MEF - monitoring - QoS - VPN - Ignacio Irurita

Článek GTS Czech s.r.o. ze dne 7. listopadu 2011 - pondělí

Další články od GTS Czech s.r.o.