logo ha-vel internet s.r.o.

ha-vel Days 2008 v Praze a Brně

Telekomunikační skupina ha-vel® pořádá v listopadu v Praze a Brně konference pro odbornou veřejnost ha-vel® Days. Nosným pilířem bude představení nejnovějších produktů kanadské společnosti DragonWave Inc., která je technologickým leaderem a jedním z nejvýznamnějších dodavatelů vysokorychlostních mikrovlnných pojítek.

Telekomunikační skupina ha-vel® stále rozšiřuje své pole působnosti. Proto se rozhodla v listopadu uspořádat v Praze a Brně konference pro stávající i potenciální klienty pod názvem ha-vel® Days 2008.

V prostorách pražského hotelu Diplomat / 25.11. 2008 a brněnského Bobycentra / 27.11. 2008 se na připravovaných konferencích mohou zájemci seznámit s nejnovějšími trendy z oboru vysokorychlostních bezdrátových přenosů, VoIP řešení a optických sítí. Své příspěvky na konferenci přednesou zástupci ČTÚ, odborníci společnosti ha-vel® a DragonWave Inc.

  • DragonWave Inc. a ha-vel®
    Nabízí díky moderním mikrovlnným technologiím jako je např. Horizon Duo řešení vysokorychlostních spojů o přenosové kapacitě až 1,6 Gbps. A to včetně technického návrhu, zajištění vybraných frekvencí, výstavby spoje a dohledu 24 hodin denně po 365 dní v roce.

  • ha-vel® Optical
    Při této příležitosti bude odborné veřejnosti představena nová optická divize telekomunikační skupiny ha-vel –která už nyní nabízí na českém trhu komponenty pro optické sítě se zaměřením na vysokorychlostní řešení a maximalizaci využití optických vláken.

  • ha-loo® Centrála
    Prezentována bude rovněž nová hlasová služba ha-loo® Centrála, která umožní především firemním zákazníkům využívat jak výhod předplacené VoIP služby ha-loo®, tak i funkcí profesionální virtuální ústředny,vše pod jedním účtem a snadnou kontrolou financí i nastavení.

Jednodenní konference ha-vel ® Days 2008 proběhnou ve dnech 25.listopadu v Praze v hotelu Diplomat a 27.listopadu v Brně, v prostorách Bobycentra, vždy od 9.00 hodin.

Telekomunikační skupina ha-vel® je autorizovaným servisním partnerem DragonWave Inc. a poskytuje profesionální servis po celou dobu trvání služby.

Program konference :

Zájemci se mohou již nyní ZAREGISTROVAT a podívat se na bližší informace o agendě seminářů včetně doprovodného programu.

Pro získání podrobnějších informací prosím kontaktujte :

Jan Večeře - Vedoucí podpory prodeje 
tel. : +420 552 305 369
e-mail : jan.vecere@ha-vel.cz

www.ha-vel.cz/frm_days.php

Článek ha-vel internet s.r.o. ze dne 2. října 2008 - čtvrtek

Další články od ha-vel internet s.r.o.