logo HSI, spol. s r.o.

EnPRO: nový softwarový nástroj HSI pro projektanty ČEZ Distribuce

Společnost HSI uvolnila zcela nový softwarový nástroj EnPro. Je určen výhradně projektantům sítí ČEZ Distribuce, a. s. a slouží ke zpracování a kontrole dat projektové dokumentace.

"EnPRO funguje jako kompletní technologická linka, která umožňuje zpracovat projektovou dokumentaci přesně podle požadavků aktuální revize metodiky DSO_ME_0139. Tato nadstavba obsahuje samozřejmě také kontrolní funkce, které garantují identifikaci veškerých chyb, resp. prohřešků proti této metodice, což uživatelé jistě velice ocení", uvedla Ing. Daniela Doksanská, vedoucí oddělení aplikačních nadstaveb z HSI, a dodala: "Projektanti, kteří zpracují projektovou dokumentaci v našem novém produktu EnPRO, mají zajištěno, že na straně pracovníků dokumentace společnosti ČEZ Distribuce, a. s. data projdou bezchybnou kontrolou."

Součástí nadstavby EnPRO jsou definice grafických atributů, potřebné knihovny buněk a čar, ikony pro kreslení, šablony tiskových výstupů, ikony pro připojování referenčních výkresů, specializované kresebné funkce (řezy, vytyčení trasy, jednopólové schéma a další) a v neposlední řadě sada kontrolních funkcí pro provedení závěrečné verifikace dat.

"Skupina dodavatelů společnosti ČEZ Distribuce, a. s. je celkově velmi početná a totéž platí i o podmnožině firem zpracovávajících pouze projektovou dokumentaci. Vzrůstající počet požadavků a přání ze strany projektantů ČEZ nás přiměl, abychom se této oblasti hlouběji věnovali a vyvinuli zcela nový nástroj, který optimálně pokryje jejich potřeby", vysvětlila důvod vzniku nové aplikační nadstavby EnPRO Mgr. Petra Palečková, manažerka marketingu z HSI.

Hlavní přednosti systému EnPro:

Společnost HSI tak rozšiřuje portfolio aplikačních nadstaveb platformy MicroStation od Bentley Systems z dílny HSI.

Další články k tématům - Bentley - ČEZ - platforma - Daniela Doksanská - Petra Palečková

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 4. května 2012 - pátek

Další články od HSI, spol. s r.o.