logo HSI, spol. s r.o.

HSI potvrzuje své přední postavení na trhu s GIS a CAD technologiemi

Společnost HSI dosáhla nejvyšší možné kategorie partnerského programu Bentley Channel Partners a je jeho platinovým partnerem - jediným v České republice.

Partnerské úrovně se odvíjí od dosaženého ročního obratu, ale dalšími parametry jsou také například počty a úroveň vyškolených a certifikovaných zaměstnanců či rozsah marketingové spolupráce.

HSI působí v oblasti GIS již 25 let a dlouhodobě využívá strategického partnerství s Bentley Systems, přední světové společnosti zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení a produktů pro udržitelnou infrastrukturu architektům, inženýrům, geodetům, konstruktérům a vlastníkům-provozovatelům.

Produkty Bentley integruje HSI jak do rozsáhlých softwarových řešení, tak je poskytuje jednotlivým zákazníkům formou licencí a služby Bentley Select.

"Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Bentley Systems může nyní HSI a Unicorn nabízet svým zákazníkům výhodné cenové podmínky i technickou a obchodní podporu. Dosažení této úrovně strategického partnerství je o to cennější, že v rámci České republiky je HSI jediným platinovým partnerem. Za tento úspěch vděčíme mimo jiné také svým dlouholetým zákazníkům, kteří vložili do Bentley produktů investice a svou důvěru," říká Michal Hamouz, obchodní ředitel společnosti HSI.

Portfolio prověřených Bentley produktů v nabídce HSI:

Další články k tématům - 3D - Bentley - CAD - GIS - infrastruktura - zaměstnanci - Michal Hamouz

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 10. února 2017 - pátek

Další články od HSI, spol. s r.o.