logo HSI, spol. s r.o.

HSI mění sídlo společnosti

Společnost HSI, spol. s r.o. oznamuje, že s účinností od 1.6. 2013 dojde ke změně adresy kancelářských prostor a sídla společnosti. Stěhujeme se z Prahy 8 na Prahu 3, Olšanská 2643/1a.

Z původní adresy Vítkova 8, 18600, Praha 8 se HSI stěhuje na novou adresu:

Olšanská 2643/1a
13080 Praha 3
Česká republika

Tato nová adresa je i novou fakturační a korespondenční adresou. Ostatní kontaktní údaje, jako e-maily a telefonní čísla pevných linek, zůstávají beze změny.

V souvislosti se stěhováním dojde od 30.5. (12:00 hod.) do 3.6. 2013 (8:00 hod.) k odpojení pevných telefonních linek a e-mailové komunikace - včetně hotline.

V případě nutné komunikace je třeba využít mobilních linek.

Společnost HSI, spol. s r. o. patří na českém trhu již 20 let mezi nejúspěšnější firmy nabízející komplexní IT řešení s grafickou podporou orientovaná převážně do oblastí provozně-technických informačních systémů (PTIS), informačních systémů pro správu majetku (ISSM), geografických informačních systémů (GIS), informační podpory činností facility managementu (CAFM), tvorby, zpracování, správy, atributové a topologické kontroly graficky orientovaných dat, průmyslových řešení v oborech geodézie, geologie, důlního měřictví a pozemkových úprav.

Další články k tématům - GIS

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 29. května 2013 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.