logo HSI, spol. s r.o.

HSI získala titul Finalista soutěže IT projekt roku 2013

Společnost HSI se podílela na oceněném projektu SWOPP - softwarová podpora operativního řízení pracovních příkazů, jehož cílem je poskytnutí softwarové podpory pro operativní řízení pracovních příkazů včetně geografické podpory pro optimalizaci výběru pracovních příkazů a dojezdových tras na místo řešení.

Dne 13.2. 2014 proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže IT projekt roku 2013. Nad soutěží organizovanou Českou asociací manažerů informačních technologií (CACIO) převzal záštitu předseda vlády ČR a ministr průmyslu a obchodu. Firmě ČEZ Distribuční služby byl udělen titul Finalista soutěže IT projekt roku 2013 za projekt SWOPP - Operativní plánování servisních činností.

Konkrétně se tedy jedná o funkční propojení systémů SAP, GIS a aplikace v mobilní jednotce s cílem optimalizace činností pracovníků při realizaci skupiny pracovních příkazů.

"Našim úkolem bylo připravit nástroje pro podporu vizualizace přiřazování pracovních příkazů, tj. lehký klient GIS, a optimalizaci trasy s respektováním důležitosti jednotlivých případů. Pro řešení byly využity platformy ArcGIS Server a rozšíření Network Analyst. Součástí řešení je také obousměrná komunikace se SAP", sděluje Ing. Ondřej Žák, vedoucí projektu. Více o projektu se dočtete v časopise HSI News.

Řešení nasazené ve společnosti ČEZ postoupilo mezi 8 nejlépe hodnocených projektů jedenáctého ročníku soutěže IT projekt roku 2013 vybraných 15člennou odbornou porotou pod vedením prof. Ing. Zdeňka Molnára, CSc. Seznam všech oceněných projektů je uveden v tiskové zprávě společnosti CACIO.

Do soutěže IT projekt roku jsou každoročně nominovány projekty informačních a komunikačních technologií (ICT) uvedené do praxe, které jsou pozoruhodné uživatelským efektem, technologickým řešením nebo vynikajícím způsobem řízení. CACIO se prostřednictvím této soutěže snaží úspěšné projekty vyhledávat a propagovat.

Další články k tématům - ČEZ - GIS - projekt - SAP - software - soutěž - SWOPP - Ondřej Žák

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 19. února 2014 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.