logo HSI, spol. s r.o.

Nové verze aplikačních nadstaveb ProGEO, HSI Tools a dalších software

HSI uvádí na trh nové verze programů ProGEO-nástroje pro tvorbu, kontrolu a editaci prostorových dat, HSI Tools-nástroje pro kontrolu grafických dat a jejich vlastností ve výkresu, a dalších aplikačních nadstaveb EnPRO, DMT a DULMAP.

Nové verze přináší především vyšší uživatelský komfort, rychlejší práci a jednodušší a snazší ovládání. Postupná distribuce produktů zákazníkům, kteří mají platný certifikát o Rozšířené Softwarové Podpoře (RSP) a tudíž obdrží upgrade zdarma, byla zahájena v úterý 8.10. 2013.

A jaké konkrétní vylepšení mohou uživatelé např. ProGEO v13 očekávat? Mezi nové funkcionality patří práce s územními daty s využitím RÚIAN, což umožňuje vyhledávat ve všech zakázkách na základě zadání adresy nebo její části, možnost stažení mapových podkladů či výpis informací o parcelách a budovách pro území zadané polygonem, bodem nebo prvkem.

Dále stojí za zmínku Identifikace prvků přinášející rozšířené informace o prvku - např. zobrazení anotací k prvku či obsah grafické skupiny. Zcela přepracovány byly Tiskové výstupy, čímž dochází k zefektivnění práce.

Spolu s uvolněním nových verzí odstartovala společnost HSI podzimní slevovou akci. "Zákazníci mohou získat až 50% slevu na vybrané produkty naší společnosti a další výhody např. v podobě RSP Benefitů apod.," informuje obchodní manažer Pavel Borek.

ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je např. Telefónica Czech Republic, E.ON Česká Republika, Pražská energetika nebo ČEZ a data, která odevzdávají, musí splňovat přesně stanovené požadavky.

Systém ProGEO je výkonný nástroj, který umožňuje zpracovávat výsledky geodetického měření. Lze v něm provádět všechny fáze zpracování geografických dat, od načtení bodů, přes pořízení kresby a její kontrolu až po tisk a export do požadovaných formátů. ProGEO je řešeno jako nadstavba platforem MicroStation nebo Bentley PowerMap, která nabízí k práci komfortní grafické uživatelské prostředí.

Další články k tématům - ČEZ - geodetický - geografický - ProGEO - RSP - RÚIAN - software - zdarma - Pavel Borek

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 17. října 2013 - čtvrtek

Další články od HSI, spol. s r.o.