logo HSI, spol. s r.o.

HSI je platinovým partnerem Bentley Systems

Společnost HSI tak potvrzuje své přední postavení na trhu s moderními a prověřenými GIS a CAD technologiemi. HSI je jediným platinovým partnerem Bentley Systems pro Českou republiku.

"Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Bentley Systems může nyní HSI a Unicorn svým zákazníkům nabízet výhodné cenové podmínky i technickou a obchodní podporu. Dosažení této úrovně strategického partnerství je o to cennější, že v rámci ČR je HSI jediným platinovým partnerem," říká Michal Hamouz, ředitel obchodu společnosti HSI.

HSI působí v oblasti GIS již 25 let a dlouhodobě využívá strategického partnerství s Bentley Systems, přední světové společnosti zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení a produktů pro udržitelnou infrastrukturu.

Produkty Bentley integruje HSI jak do rozsáhlých softwarových řešení, tak je poskytuje jednotlivým zákazníkům formou licencí a služby Bentley SELECT CONNECT.

Partnerské úrovně se odvíjí od dosaženého ročního obratu, ale dalšími parametry jsou také například počty a úroveň vyškolených a certifikovaných zaměstnanců či rozsah marketingové spolupráce.

Za tento úspěch vděčí HSI, mimo jiné, také svým dlouholetým zákazníkům, kteří vložili do Bentley produktů investice a svou důvěru.

"Společnost HSI je naším dlouholetým stabilním partnerem na trhu a nová úroveň partnerské smlouvy nám umožní ještě intenzivněji spolupracovat, zkvalitnit podporu zákazníků v našem regionu a rozšířit aktivity firmy i na jiné trhy mimo Českou a Slovenskou republiku," doplňuje Tomáš Staněk, manažer partnerského prodeje ve východní Evropě z Bentley Systems.

Bentley Channel Partners program

Partneři programu Bentley Channel Partners dodávají, implementují a rozšiřují produktovou nabídku Bentley a poskytují k ní školení a podporu pro uživatele prostřednictvím průmyslové expertízy a osvědčených obchodních a technických znalostí produktů a řešení.

Partnery Bentley se stávají pečlivě vybírané a selektivně autorizované společnosti, které se zaměřují na zlepšení dlouhodobého růstu a spokojenosti uživatelů produktů a řešení Bentley.

Partneři získávají autorizaci od společnosti Bentley podle své odbornosti a specializace v komunitách infrastrukturních řešení, kterým Bentley své služby nabízí.

Další články k tématům - Bentley - CAD - GIS - infrastruktura - partnerství - Michal Hamouz

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 1. června 2017 - čtvrtek

Další články od HSI, spol. s r.o.