logo HSI, spol. s r.o.

ProGEO ČEZ: geografická data v konfiguraci pro ČEZ

Systém ProGEO ČEZ je aplikační nadstavba prostředí MicroStation V8, která nabízí komfortní grafické uživatelské prostředí a ucelenou sadu nástrojů pro sběr, zpracování a kontrolu geografických dat.

Zpracovatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby pro ČEZ jednoznačně ocení nástroj ProGEO, který vždy s vydáním nové revize metodiky ME0139 společnosti ČEZ Distribuce, a.s. zajistí funkčnost, která zabezpečuje korektní předávku dat.

Součástí programu jsou nejen definice grafických atributů, potřebné knihovny buněk a čar, ale i podpůrné kresebné funkce např. pro kreslení úsečníků s liniemi pro pozice, generování chrániček, vícenásobných vedení, vkládání detailů podle vzorů, podpora kresby jednopólového schématu a další.

Samozřejmostí jsou ikony pro kreslení, předpis pro generování seznamu souřadnic, šablony tiskových výstupů, funkce pro zobrazování fotodokumentace či ikony pro připojování referenčních výkresů podle kategorií.

V neposlední řadě je součástí nástroje i sada kontrolních funkcí pro provedení závěrečné verifikace dat, která nabízí funkce pro kontrolu grafických atributů, topologie kresby, popisků či fotodokumentace.

Další články k tématům - ČEZ - ProGEO - verifikace

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 13. března 2013 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.