logo HSI, spol. s r.o.

Řízení údržby a servisu výrobních zařízení

Se systém AMI modul Údržba, který nově nabízí společnost HSI, získáte řešení pro jednoduché a snadné řízení pracovníků údržby. Aktuální přehled o stavu výrobních zařízení a jejich servisu-opravách lze integrovat i do stávajícího ERP systému.

Společnost HSI nově nabízí inovativní software AMI pro řízení údržby ve výrobním segmentu automotive industry. Nově pojatý modul systému AMI - Údržba, který je určen pro potřeby společností automobilového průmyslu, je přehledný a jednoduchý systém pro plánování činností pracovníků údržby. Systém je určen pro vedoucí údržby, provozní techniky a údržbáře, výrobní ředitele a technické ředitele.

Jde o ověřené a komplexní řešení pro řízení údržby, které zajišťuje podporu procesů údržby a správy majetku nabízí souhrnné a korektní informace na jednom místě včetně grafického zobrazení zrychlí rozhodovací procesy na základě aktuálních informací.

Systém AMI modul Údržba usnadňuje sledování informací o provedených opravách na výrobních zařízeních. Zefektivňuje zadávání práce, její kontrolu a poskytuje přehledné statistiky pro podporu rozhodování při realizaci i plánování údržby.

Díky mobilní aplikaci mohou uživatelé zadávat, přidělovat a řešit zadané požadavky také přímo z chytrého telefonu nebo tabletu.

Výhody systému AMI ve výrobním prostředí:

Další články k tématům - automotive - ERP - opravy - servis - statistiky - tablet - telefon - údržba

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 10. března 2016 - čtvrtek

Další články od HSI, spol. s r.o.