logo HTC Corporation

Chytrý telefon HTC One SV s podporou LTE vstupuje na český trh

Na český trh dnes vstupuje první telefon podporující nejmodernější mobilní sítě LTE - chytrý telefon HTC One SV. Superrychlé LTE připojení skvěle doplňuje vynikající fotoaparát a autentický zvuk telefonů z oceňované řady One.

Nový model HTC One SV je osazen operačním systémem Android Ice Cream Sandwich a rozšířen o populární uživatelskou nadstavbu Sense 4. Díky dvoujádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon S4 1.2 GHz a plnému využití nejmodernější technologie mobilních sítí dosahuje mimořádného výkonu. Umožňuje streamování videa ve vysoké kvalitě, hraní náročných her i bezproblémový chod většího počtu aplikací najednou.

V případě, že nová generace mobilní sítě LTE nebude v okolí dostupná, je možné přepnout na standardní 3G síť, která má zatím v České republice větší hustotu pokrytí.

Interní 8GB paměť je rozšiřitelná prostřednictvím integrovaných online služeb Dropbox a SkyDrive, telefon je vybavený i slotem pro microSD kartu. Díky nejnovější bezdrátové technologii NFC a funkci Android Beam lze sdílet soubory a složky pouhým přiložením telefonu k dalšímu přístroji vybavenému čipem NFC.

Vynikající fotky, autentický zvuk

HTC One SV má totožný fotoaparát s tím, který se osvědčil už u předchozích telefonů řady One. Nechybí ani vylepšené funkce jako například VideoPic, díky němuž lze natáčet video a zároveň pořizovat snímky. Funkce Continuous Shooting umožňuje jen jedním stisknutím spouště fotit v rychlém sledu za sebou. Pokročila také schopnost zachytit kvalitní snímek i za zhoršených světelných podmínek.

Hlavní pětimegapixelový f/2.0 fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu disponující LED bleskem, možností panoramatických snímků nebo záznamu 1080p Full HD videa perfektně doplňuje přední kamera 1,6 Mpx f/2.2. Ta je rovněž osvětlená, a tak nezáleží na tom, zda zrovna zapadá slunce, nebo dohořívá svíčka. Autoportréty a videohovory budou kvalitní za jakýchkoli podmínek.

Systém zvuku Beats Audio, který je exkluzivně k dispozici pouze v telefonech HTC, poskytuje telefonu HTC One SV studiovou kvalitu zvuku nejen při poslechu hudby, ale i při hraní her a přehrávání videa. Nový HTC Sync Manager zase usnadňuje synchronizaci a organizaci hudebních souborů tak, aby byly vždy přehledně uspořádané a připravené k přehrávání.

Charakteristický design

Model HTC One SV je věrný designovému směru telefonů HTC. Displej chráněný odolným sklem Gorilla Glass 2 je zasazený do polykarbonového těla, které je pevné, ale i přesto měkké na dotek. Elegantní sportovní design zvýrazňuje stříbrný či kovový vzhled okrajových lemů. Na českém trhu budou na výběr dvě barevná provedení - azurově modrá nebo ledovcově bílá.

Dostupnost

Telefon HTC One SV bude dostupný od 7.1. 2013 ve značkové prodejně HTC v Praze, v ulici Na Poříčí, a u prodejců mobilních telefonů a elektro za doporučenou cenu 11499 Kč.

Další články k tématům - Android - audio - fotoaparát - LTE - NFC - SmartPhone - streaming - telefon - video

Článek HTC Corporation ze dne 7. ledna 2013 - pondělí

Další články od HTC Corporation

Chytrý telefon HTC One SV s podporou LTE vstupuje na český trh