logo HTC Corporation

Windows Phone 7, nová řada telefonů HTC

HTC Corporation plánuje představení nové generace Windows Phones, řady Windows Phone 7, v průběhu tohoto roku. Nový software v chytrých telefonech nabídne svěží přístup k internetu a aplikacím.

HTC je přední společnost na trhu s Windows Phone a s touto novinkou zákazníkům nabídne širší možnost volby. V průběhu roku 2010 budou telefony HTC propojeny s hrami z Xbox LIVE a hudbou a videi ze Zune.

"Řada Windows Phone 7 je významný milník pro Microsoft, trh a především pro lidi, kteří od svých telefonů chtějí více. HTC úzce spolupracuje s Microsoftem a přínáší zákazníkům jedinečné zážitky, které milují," říká Peter Chou, CEO, HTC Corporation. "Microsoft pozorně poslouchal přání lidí a přinesl nový přístup k chytrým telefonům, který je příjemný, účinný a návykový."

Dnes byla na Mobile World Congress 2010 představena řada 7, která nabízí nový přístup k mobilnímu softwaru a je charakteristická chytrým designem a přináší snadný přístup k internetu a aplikacím. Microsoft vůbec poprvé přinesl hry z Xbox LIVE a hudbu a video ze Zune do mobilních telefonů.

"Lidé se pohybují rychleji než kdy dřív, mění své priority a od technologií očekávají výraznou pomoc. Řada Windows Phone 7 zjednodušuje bežné úkoly a v jediném náhledu propojuje intenet, aplikace a služby, čímž život zjednodušuje," říká Andy Lees, senior vice president, Mobile Communication Business, Microsoft. "Je nám potěšení úzce spolupracovat s HTC, světovým lídrem v mobilních inovacích a designu, a přinášet Windows phones zákazníkům po celém světě."

Další články k tématům - 7 - HTC - LIVE - Microsoft - Phone - Windows - Xbox - Zune - Peter Chou - Andy Lees

Článek HTC Corporation ze dne 16. února 2010 - úterý

Další články od HTC Corporation