logo HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o.

Elegantní chytré hodinky pro ženy

Nová řada chytrých hodinek pro ženy v edici Jewel a Elegant vznikla ve spolupráci HUAWEI a šperkařské společnosti Swarovski. Jejich kovové tělo je pozlaceno růžovým zlatem a ciferník osazen 68 zirkony velikosti 1,5 mm.

V návaznosti na úspěšné uvedení chytrých designových hodinek HUAWEI Watch na trh v minulém roce přichází HUAWEI s novou elegantní edicí HUAWEI Watch určenou pro ženy. Na nových prémiových hodinkách spolupracovala společnost HUAWEI s jednou z nejuznávanějších šperkařských společností Swarovski.

Kromě verze Jewel je k dispozici také verze Elegant s vroubkovaným vzorem okolo ciferníku hodinek. Hodinkám pak dodává eleganci vždy jeden z kožených italských pásků - v perleťově bílé nebo safírově modré barvě. Dámy si mohou, stejně jako u originálních HUAWEI Watch, vybrat jeden z mnoha předvolených vzhledů ciferníků. Exkluzivně jsou pak v rámci této edice k dispozici speciální ciferníky určené právě pro ženy.

Funkce HUAWEI Watch

Rovněž jako originální HUAWEI Watch, je i tato edice hodinek pro ženy vybavena stejně pokročilými technologickými funkcemi, jako upozornění na příchozí hovory, SMS nebo e-maily, funkcí pro vyhledání ztraceného telefonu, senzorem srdečního tepu, gyroskopem, akcelerometrem, barometrem, bezdrátovým spojením se sluchátky pomocí Bluetooth, podporou stahování hudby pro offline poslech. Přehrávání hudby lze spustit hlasovým příkazem, stejně tak lze ovládat třeba navigaci.

Hodinky nabízejí 1,4palcový dotykový AMOLED displej chráněný proti poškrábání safírovým sklíčkem a odolné tělo z nerezové oceli. Displej dosahuje rozlišení 400 x 400 pixelů a hustoty zobrazení 286 ppi při kontrastním poměru 10000:1.

Velikost ciferníku je stejná jako u tradičních náramkových hodinek (průměr 44 mm). Náramek HUAWEI Watch si uživatelé mohou snadno vyměnit za jakýkoliv jiný klasický řemínek s 18mm šířkou.

Díky poslední verzi rozhraní Google Android Wear jsou HUAWEI Watch vhodné jak pro uživatele s OS Android, tak pro majitele telefonů se systémem iOS.

Technické specifikace originálních HUAWEI Watch:

Článek HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o. ze dne 11. ledna 2016 - pondělí

Další články od HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o.

M-Files - Document Management System