logo IBA CZ, s.r.o.

Nové produkty a služby v portfoliu IBA CZ

Společnost IBA CZ rozšířila nabídku svých řešení o CRM, Identity Management, Business Intelligence, Big Data a další technologie jako je MS SharePoint či NodeJS.

I v tradičních oblastech, jako jsou portálová řešení, řešení pro správu dokumentů a mobilní aplikace, došlo k rozšíření nabízených technologií, např. o MS SharePoint a NodeJS.

V oblasti portálů nabízí IBA CZ zejména produkty společnosti Liferay, světového lídra na poli portálových technologií. Nově nabízí i řešení postavená na platformě Microsoft SharePoint.

"Na základě průzkumu trhu a současných trendů jsme identifikovali několik oblastí služeb, o které mají naši zákazníci největší zájem. V našich vývojových centrech v Praze, Brně a Ostravě jsme vybudovali týmy certifikovaných a zkušených odborníků na dané oblasti a získali již i několik zakázek, které jen potvrzují správnost našeho rozhodnutí. Navíc za námi stojí silná finanční skupina s několika tisíci IT profesionálů se zkušenostmi z mezinárodních projektů všech velikostí. Zasazení MS SharePointu do naší nabídky bylo logickým krokem, protože stejné technologie využíváme i v další oblasti našeho působení, a to v řešeních pro správu dokumentů, kde IBA dosud nejčastěji využívala robustní ECM řešení IBM FileNet. IBA Group naše inovační aktivity podporuje a jsou v souladu se strategií skupiny," říká Aleš Hojka, generální ředitel IBA CZ.

Pro řešení sloužící k řízení obchodních a marketingových procesů využívá společnost IBA převážně Microsoft Dynamics CRM. Jedná se o nejmladší produkt v portfoliu, ale IBA CZ disponuje týmem sestaveným ze specialistů s dlouholetými zkušenostmi s implementací CRM produktů ve všech odvětvích.

Dalším novým produktem v portfoliu je správa identit (Identity Management), kde IBA implementuje open source systém midPoint, produkt využívaný na celém světě. IBA má zkušenosti s jeho implementací zejména na Slovensku.

V rámci skupiny má IBA také bohaté zkušenosti s realizací obchodních analytických řešení založených na osvědčených platformách uznávaných světových lídrů, včetně IBM, SAP a Oracle, kde je IBA certifikovaným partnerem.

Další články k tématům - Big Data - CRM - Dynamics - ECM - IBM - Liferay - midPoint - NodeJS - open source - Oracle - průzkum - SAP - Aleš Hojka

Článek IBA CZ, s.r.o. ze dne 19. května 2017 - pátek

Další články od IBA CZ, s.r.o.

MagicFan 3D holografická reklama